Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[Próbny wywiad] #9 Happy


Dizzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym przedstawić mój pierwszy wywiad na tej sieci, moim bohaterem będzie Happy nasz admina ts'a. Konrad jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem więcej na dole. Zapraszam do czytania.

 

 

 

 

Rola redaktora:  @Dizzy                                                                          Bohater wywiadu: @Happy      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

@Dizzy 1) Witaj Happy, masz chwilkę czasu, aby udzielić mi wywiadu ?

 
 
[ODP] Siema, z chęcią.
 
@Dizzy 2) Dzięki, to na początek tradycyjnie, powiedz nam jak masz na imię, ile masz lat, gdzie mieszkasz,
czym się zajmujesz na co dzień ?
 
 
[ODP] Konrad mam 17 lat.Mieszkam na podkarpaciu w Giedlarowej, chodzę do liceum klasa wojskowo-ratownicza.
 
@Dizzy 3) Ooooo Konradzie, profil wojskowo-ratowniczy, co cię skłoniło do pójścia akurat na tą klasę ?
 
 
 
[ODP] Zawsze kręciła mnie militaria,survival.Jeżdżę na strzelanki typu ASG.Lubię wyjazdy,obozy survivalowe.
Dlatego myślę,że dobrze wybrałem.
 
@Dizzy 4) Oo to bardzo ciekawe, powiedz  nam teraz jak do nas trafiłeś?
 
 
 
[ODP] Trafiłem na forum dzięki Malinie.Spytała się czy nie chiałbym zostać adminem ts'a.
Pomyślałem czego nie i tak trafiłem tutaj.
 
@Dizzy 5) Co myślisz o naszym forum, podoba ci się? Chciał byś coś zmienić ? Coś dodać ? Usunuąć ?
 
 
 
[ODP] Forum jest super, fajna atmosfera, mili ludzie. Jest to świeże forum więc zmiany to norma, administratorzy i technicy chcą
udoskonalić to forum. Chciałbym, aby było więcej serwerów ale wiadomo trzeba trochę poczekać.
 
@Dizzy 6) Mówiąc o serwerach jaki mod by ci się spodobał najbardziej ? 
 
 
 
[ODP] Jeśli chodzi o 1.6 to lubię cod mod, pb, only dd2. Patrząc na globala only dd2 lub 4maps.
 
@Dizzy 7) Teraz powiedz z kim najbardziej się dogadujesz, komu możesz najbardziej zaufać ? 
 
 
 
[ODP] Myslę, że jest to Agata dogaduję się z nią raczej dobrze.
 
@Dizzy 8) Nooo malinka zasługuje na zaufanie, wolisz cs go czy klasyk cs 1.6 ? 
 
 
 
[ODP] Jest mi ciężko powiedzieć ponieważ w 1.6 grałem 5-6 lat i świetnie się przy tym bawiłem, ale global ma to coś co przyciąga 
jest naprawdę super.
 
@Dizzy 9) A jak zaczeła się twoja przygoda z cs 1.6 ? 
 
 
 
[ODP] Wujek grał i mnie zaraził i od tamtej pory zaczęła się moja przygoda z cs 1.6. 
 
@Dizzy 10) Podziękuj wujkowi masz może jakąś wybrankę serca? 
 
 
 
[ODP] Nie niestety nie mam. 
 
@Dizzy 11) Czyli jesteś w poszukiwaniu, dziewczyny słyszały? Brać się za Kondzia. A rodzeństwo masz?
 
 
[ODP] Nie,jestem jedynakiem.
 
@Dizzy 12 ) Cieszysz się z tego powodu czy jednak wolał byś mieć brata lub siostrę.
 
 
 
[ODP] Nie wiem,samemu jest nudno ale się przyzwyczaiłem.
 
@Dizzy 13) Masz jakieś zwierzątko domowe ?
 
 
 
[ODP] Mam psa owczarka niemieckiego wabi się Sara.
 
@Dizzy 14) oo psy to podobno najlepsi przyjaciele człowieka, jakie masz zainteresowania/hobby ?
 
 
 
[ODP] Lubię survival,ASG,zacząłem kolekcjonować noże.
 
@Dizzy 15) Ooo noże strach... A jakiego typu te nożyki ?
 
 
 
[ODP] Noże do rzucania,z głowicą stałą,składane.
 
@Dizzy 16) O to fajne, jakiego typu muzyki słuchasz ?
 
 
 
[ODP] Nie mam ulubionego typu ale lubię remixy,rock,hip-hop.
 
@Dizzy 17) Masz jakiegoś ulubionego wykonawce ? Ulubiony utwór ?
 
 
 
[ODP] Wykonawcy to nie mam ale podoba mi się ten utwór
 
@Dizzy 18) Zapraszamy do słuchania, przejdę teraz do szybkich pytań. 
Arbuz czy banan ? 
 
 
 
[ODP] Banan 
 
@Dizzy 19) Snikers czy Mars ? 
 
 
 
[ODP] Mars. 
 
@Dizzy 20) M4A4 czy M4a1-s (cs go) 
 
 
 
[ODP] Często zmieniam ale teraz używam M4A4.
 
@Dizzy 21) Motory czy samochody ? 
 
 
 
[ODP] Samochody.
 
@Dizzy 22) Tablet czy telefon ? 
 
 
 
[ODP] Telefon. 
 
@Dizzy 23) I phone czy smartfon ? 
 
 
 
[ODP] Smartfon. 
 
@Dizzy 24) Piwko czy coś mocniejszego ? 
 
 
 
[ODP] Zależy gdzie jestem ale na wyluzowanie lubię bronksa.
 
@Dizzy 25) Film akcji czy Komedia ? 
 
 
 
[ODP] To i to. 
 
@Dizzy 26) Słodzycze czy warzywa ? 
 
 
 
[ODP] Słodycze. 
 
@Dizzy 27) Piłka nożna czy siatkówka ? 
 
 
 
[ODP] Siatkówka. 
 
@Dizzy 28)  Opowiedz na na koniec jak wpadłeś na nick Happy? 
Podejrzewam że to dlatego że zawsze jesteś wesoły i masz poczucie humoru.
 
 
 
[ODP] Masz 100% rację.Mam nietypowy charakter ,śmieję się z dziwnych rzeczy lubie czarny humor
 
@Dizzy 29) hooohoh, chciałbyś kogoś pozdrowić? 
 
 
 
[ODP] Pewnie, pozdrawiam Maline, Biednego, Misie, Kopie, Vequ, Splatta, Syśke.
 
@Dizzy 30) I tymi słowami zakończymy ten dzisiejszy wywiad, dziękuję ci Happy że poświęciłeś mi trochę czasu.
 
 
 
Nie ma sprawy,dzięki trzymaj się :D
 
 
 
 
 
Mam nadzieję że wywiad się spodobał, jeśli tak zostaw plusika. Dziękuję. 
  • Lubię to! 3

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaby wywiad, mało zawartych informacji nawet nie zadawałeś ciekawych pytań monotonia, kolejny błąd "chciał bym", a ta interpunkcja.. 

Więc przykro mi, ale niestety nie zasługuje to nawet na "+". 

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slaby wywiad, mało zawartych informacji nawet nie zadawałeś ciekawych pytań monotonia, kolejny błąd "chciał bym", a ta interpunkcja..

Więc przykro mi, ale niestety nie zasługuje to nawet na "+".

Co byś chciała sie jeszcze dowiedzieć to ja nwm :/ ehhh

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy. Cząstkę "-by" z czasownikami w osobowej formie piszemy zawsze łącznie! Stawiasz interpunkcję tam, gdzie nie powinna być, albo w ogóle nie stawiasz. Nie wiem, czy do końca czytałeś odpowiedzi Happy'ego. Zauważyłem, że nie poprawiasz jego błędów, np. "ę" albo interpunkcja. Na samym początku napisałeś:  Konrad jest bardzo miłym i sympatycznym człowiekiem więcej na dole. albo Happy nasz admina ts'a. Co z czym się trzyma? Pierwsze powinno być osobno, a w drugim jedno przeczy drugiemu (chodzi mi o formę). Wywiad krótki, mało nowych pytań. Staraj się nie dawać tych liczb porządkowych przy zadawaniu pytań. Nie wiem, czy czytałeś swoją pracę przed wstawieniem. To chyba tyle z mojej strony, jeśli chodzi o krytykę. Weź ją do serca, bo krytyka zawsze motywuje (przynajmniej mnie).

 

Pracuj jeszcze, staraj się i się nie poddawaj. Dam Ci plusa na zachętę.

  • Lubię to! 3

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania oklepane, z których w dalszym ciągu niewiele wiemy o odpytywanym. Twoje pytania, a raczej to jak reagujesz na odpowiedzi, są... po prostu słabe "ooo", "ooo fajnie". Tak to można rozmawiać sobie na żywo między sobą, a nie tutaj, gdzie powinno się mieć styl reakcji na to co bohater wywiadu porusza. 
Odnośnie interpunkcji, jest parę błędów, ale nie są one aż tak rażące, na co wskazuje post Sysi. 

Poćwicz jeszcze trochę, poczytaj wywiady, które tu już są, czy w innych odmętach internetu, zawsze to jakiś sposób na naukę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co napisała Sysia. i thacket + dodam od siebie koszmarną estetykę wywiadu.

 

Jako, że ostatnio jakoś jestem dobry to zamieszczę parę rad dot. prowadzenia wywiadu. Mogą przydać się zarówno autorowi, jak i obecnym oraz przyszłym redaktorom sieci ;).

 

Pierwsza rada: unikaj pytań, które nikogo nie interesują czyli w tym przypadku cała seria pytań krótkich. Bo kogo tak naprawdę obchodzi czy Happy woli banana od arbuza albo Snickersa od Marsa?

Druga rada: poprawiaj po odpowiadającym błędy. Nie tłumacz się tym, że zmienisz zupełnie wygląd jego odpowiedzi; to tak jakby budowlaniec tłumaczył, że nie będzie "łatał" drogi, bo w zamyśle kierowca zdzierający drogę mógł mieć jakiś zamysł. Lepiej dobrze "poskładana" odpowiedź, niż błędne zdania ;).

Trzecia rada: Postaraj się zadać co najmniej jedno pytanie unikatowe, takie, które będzie wyróżniało dany wywiad ;).

Czwarta rada: Dawaj jak najwięcej pola do popisu w odpowiedziach do twoich pytań - staraj się tak formułować pytania tak, aby osoba odpowiadająca musiała się szerzej odnieść, a nie odpisywała wyłącznie "Tak/Nie".

Piąta rada: Reaguj na odpowiedzi, ale reaguj sensownie, np. wyduś więcej informacji od osoby.

 

To tylko moje spostrzeżenia związane z moją wcześniejszą pracą redaktorską ;).

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.