Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Wywiad #10 dr3s.


Creating.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bohaterem tego wywiadu pozostał piętnastoletni Dominik, admin aż trzech naszych serwerów.

Zapraszam wszystkich do czytania. 


         Redaktor: Creating.                                                                      Bohater wywiadu: dr3s

 

           photo-3.jpg?_r=1468139187                                                                                                    photo-82.jpg?_r=1469520998

 

Creating.: Witam Cię bardzo serdecznie, dziękuje że zgodziłeś się udzielić wywiadu, to pozwoli innym poznać Cię lepiej. Zacznijmy od pytania, które każdy doskonale zna, powiedz ile masz lat, jak się nazywasz oraz gdzie mieszkasz?
 
dr3s: Witam. Ja też bardzo dziękuje, że wybrałeś mnie do wywiadu. Nazywam się Dominik, mam 15 lat i mieszkam w wiosce z nazwie Grabów nad Prosną.
 
Creating.: Dominiku opowiedz nam coś o swojej miejscowości. Co tam jest ciekawego do zobaczenia?
 
dr3s:  Hmmm... Prócz lasów, pól i rzeki o nazwie Prosna nie ma tutaj jakiś bardzo ciekawych miejsc, ponieważ jest to mała wioska licząca około 3000 mieszkańców.
 
Creating.: Czyli głównie cicha wieś gdzie można odpocząć. Chodzisz do gimnazjum, a po tych wakacjach idziesz do trzeciej tak?
 
dr3s:  Tak idę do 3 gimnazjum.
 
Creating.: Masz już jakieś plany w głowie gdy zakończysz ostatnią klase? Jaki zawód Ci się podoba?
 
dr3s:   Mam już 2 plany, ale jeszcze nie wiem który spełnie. Mianowicie albo iść do Technikum informatycznego, albo Liceum i natępnie Studia Informatyczne. A zawód to raczej byłby to programista, lecz jeszcze nie wiem do końca czy napewno w tym kierunku pójdę.
 
Creating.: Życie zawsze potrafi nas zaskoczyć, można skończyć szkołe o profilu informatycznym a pracować zupełnie gdzie indziej. Nie wszystko zależy od nas ale życzę Ci powodzenia! Gdybyś już zakończył technikum lub liceum chciałbyś pozostać w naszym kraju czy raczej wyjechać?
 
dr3s: W naszym kraju jest różnie tak samo jak na świecie. Słyszymy o różnych wojnach, atakach terrorystycznych czy innych napadach. Po skończeniu szkoły nie wyjechałbym, ponieważ nie miałbym środków na utrzymanie się w nowym miejscu.  Możliwe, że na początku chciałbym coś zarobić u siebie, póżniej gdzieś wyjechać, najlepiej do jakiegoś spokojnego kraju oddalonego od różnych konfliktów.
 
Creating.: Masz jakieś swoje zdanie politycznie na ten temat? Jak uważasz, co rząd nie tylko Polski ale innych krajów powinien z tym zrobić?
 
dr3s:  Według mnie ta cała Unia Europejska nie powinna być taka pomocna do uchodzców, ponieważ oni tworzą głównie problemy. Ciągłe ataki, gwałty, pobicia. A nasz rząd jest czasami bardzo niepsrawiedliwy. Dlaczego mój kolega dostaje 500+ na 2 dziecko skoro wiem, że jemu jest to aż tak niepotrzebne, a osoba która ma 4 dzieci i jest bezrobotna ląduje na bruku?
 
Creating.: Świat jest nie sprawiedliwy bardzo często, ale przejdźmy na inny temat w końcu polityka to temat bez końca. Powiedz nam jakie jest twoje hobby?
 
dr3s: Ciekawe pytanie. Moim hobby jest granie w gry komputerowe. Jest to chyba najlepsze z co może być. Kolejnym jest oglądanie prezentacji kompuerów, czy innych podzespołow komputerowych.
 
Creating.: Tak właśnie czułem, że twoim hobby będzie coś związanego z informatyką. Czy grasz jedynie w Counter_Strike 1.6 czy są inne gry?
 
dr3s: Oczywiście, że gram również w inne gry. Jedną z nich jest Counter-Strike : Global Offensive, Need For Speed Undercover jak i również League of Legends.
 
Creating.: Odstąpmy trochę od świata wirtualnego i przejdźmy w rzeczywisty, do tamtego tematu powrócimy na koniec wywiadu. Powiedz nam masz rodzeństwo?
 
dr3s: Mam siostrę. Nazywa się Aurelia i ma 17 lat.
 

Creating.: Masz z nią dobry kontakt? Zgaduje, że macie jakieś fajne i śmieszne przygody z dzieciństwa, opowiesz nam chociaż jedną?

dr3s:  Z naszym dobrym kontaktem bywa różnie, raz lepiej raz gorzej. A śmieszne historie z dzieciństa? Przykro mi, ale niestety nie pamiętam żadnej, a jak już to ja byłem sam w tej śmiesznej historii. 

 

Creating.: Jak w każdym rodzeństwie, nie zawsze jest kolorowo. Nie martw się, ja też mam śmieszne historię i w każdej to ja jestem ofiarą. Tak to jest być młodszym od swojego rodzeństwa. Przejdźmy w świat kulinarny,
lubisz czasami coś ugotować?
 
dr3s: Niestety, ale mistrzem patelni nie jestem igotować nie umiem, od tego mam siostrę. Ale jeżeli już muszę coś zrobic do jedzenia to będzie to zupka chińska. 

Creating.: Czyli jesteś tak jakby mistrzem kuchni studenckiej mój drogi gimnazjalisto. No dobrze, a zdradź nam Dominiku jakie danie było najlepszym, które w swoim życiu kiedykolwiek zjadłeś?

 

dr3s: O boże, moje najlepsze danie? Była to chyba zupa pomidorowa na jakiejś uroczytości.
 
Creating.: Czasami nawet najprostrze danie może być najpyszniejsze, gdy kogoś nawet mojego znajomego pytałem o to co Ciebie teraz mówili mi o jakichś daniach, których nazw nawet nie mogłem wymówić i pierwszy raz w życiu słyszałem. Porozmawiajmy teraz trochę o muzyce, jaki gatunek jest twoim preferowanym?

dr3s: Jest to rap.
 
Creating.: Dlaczego akurat ten gatunek?
 
dr3s:  Najbardziej wpada mi w ucho.

Creating.: Dominiku, a jakie są twoje dwa ulubione utwory i dlaczego?

dr3s: Jednym najbardziej ulubionym utworem jest Słoń - Dzieci Dagona. Kiedy wsłuchasz się w tekst i użyjesz wyobrażni możesz doznać bardzo dobrego horroru. Po prostu ja na ten utwór mówię. - choer gówno. Drugim będzie Bezczel - Krew z Krwi. Jest to bardzo szczera o jego nowo narodzonym synku. Ten utwór ukazuje uczucia przekazane od Ojca dla syna - takim moim odczuciem to rozumiem.





Creating.: Ja mogę dorzucić od siebie, że lubie sam rap z tego powodu jakim właśnie jest tekst, każdy wykonawca chce nam coś powiedzieć na różny sposób i to dla mnie i pewnie wielu innych jest piękne. 
Masz jakiegoś swojego ulubionego wykonawce i jego płyte?

dr3s: Moim ulubionym wykonawcą jest oczywiście Bezczel. Uwielbiam jego flow. Składa zarąbiste teksty i kawałki. A najlepszą jego płytą jest Teraz albo Nigdy. Raper odniósł wielki progrees od ostanich produkcjii. Cała płyta została stworzona o jego ostatnich bardzo ważnych zmianach, które spotkały go w życiu. Jedną z nich są narodziny jego synka. Tak samo płyta ma o wiele lepsze wykonanie od poprzednich (moim zdaniem).

Creating.: Tak jak wspominiałem, rap to piekne przesłanie, wróćmy do świata wirtualnego, powiedz, jak trafiłes na naszą sieć i dlaczego tutaj zostałeś?
 
dr3s: Na tą siec dotarłem chyba za H0w'em aka szidzim!!, tylko że ja założyłem szybciej konto.

Creating.: Brakuje Ci czegoś u nas? Zmieniłbyś coś np. na forum lub dodałbyś jakiś serwer z innym modem? Jesli tak to jakim?
 
dr3s: Nie, narazie wszystko mi tutaj pasuje. :)
 
Creating.: Dziękuje Ci za wywiad, chciałbyś kogoś pozdrowić?
 
dr3s: Chciałbym pozdrowić Ciebie, How'a akak szuidziego i całego TS'a.
 
 
  • Lubię to! 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

U LOL, coś czuje, że musimy razem zagrać. :P

Wywiad nawet spoko, można się dowiedzieć pare ciekawych rzeczy. :) 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.