Skocz do zawartości

Podanie na Opiekuna DD2


PoZeR

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Łukasz

Wiek: 20

Nick: PoZeR

Link do banid: https://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:17662924

Dlaczego chciałbyś zostać Opiekunem?: Ponieważ były Opiekun zrezygnował, a ja z chęcią pomogę przy sprawach serwera technicznie jak i finansowo

Jakiego serwera chciałbyś/chciałabyś zostać Opiekunem: only DD2

Dlaczego akurat ten serwer?: Ponieważ często na nim gram, znam większość graczy, poświęcam czas na grę, pomoc innym oraz interesuję się sprawami związane z serwerem na forum

Czy byłeś kiedyś opiekunem?: Tak na innej sieci

Znajomość amxx i panelu (0-10): myślę, że 9 jest na odpowiednim  poziomie, znam większość potrzebnych komend amxx oraz wiem jak wgrywać pluginy przez FTP i bardzo szybko się uczę.

Wsparcie finansowe (TAK/NIE): Tak

Coś o sobie: Mam na imię Łukasz, służę pomocą, interesuję się sportem, a w szczególności siłownią, podczas dnia potrafię znaleźć czas na swoje przyjemności jakimi są gra w piłkę nożną ze znajomymi oraz na gry. W cs gram od około 10-11 lat z przerwami, gram także w ET2, FS17 a teraz także w FS19. Pozdrawiam

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół na Pół 

-Jesteś adminem od jakiegoś czasu ale moim zdaniem to za mało i powinieneś dać sobie czasu mimo że oxy zrezygnował

+Składka

 

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale jestem na nie

-jesteś nowy 

-Nie ogarniasz admina 

Ostatnio dostałeś admina pytałeś mnie na steam o cziterach zebym wbił  i ci mówił czy to na pewno jest to 

-wontpię ze potrafisz  obsługiwać pluginy 

Zapraszam na DD2 IP : 91.224.117.74:27395

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MistrzuniOOO. napisał:

-Jesteś adminem od jakiegoś czasu ale moim zdaniem to za mało i powinieneś dać sobie czasu mimo że oxy zrezygnował

No akurat to, że admina ma chwile nic nie znaczy bo Agata go zna jeszcze przed założeniem tej sieci 😄

 

Jestem na tak, pomoc się przyda zawsze 🙂 im więcej par rąk tym szybciej wszystko działa i lepiej

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Jesteś tu praktycznie nowy i nie obchodzi mnie to kogo znasz lub kto Ciebie zna. Pograj jeszcze z nami troszkę
Bardzo wątpię w to, że aż tak znasz amxx'a. Na poziomie 9 to powinieneś potrafić pisać sam pluginy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie ale i na tak.

-jesteś dopiero od nie dawana na sieci 

-adminem jesteś krótko, więc posiedz w nim  jeszcze

+składka 

+malina jest sama i niby pomoc by się przydała 

 

Podsumowując jestem chwilowo na nie. Jeśli posiedzisz jeszcze z miesiąc lub 2 jako admin to dałbym szansę ale chwilowo nope

sygna.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Jesteś u nas nowy, dopiero co admina dostałeś, a już startujesz na opiekuna. Pokaż się z dobrej strony najpierw jako admin, a dopiero potem spróbuj wskoczyć "poziom wyżej" 😛 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amx 9/10 - znam dużo komend, umiem wgrać plugin. 

Ja to zostawiam bez komentarza.

Jestem na nie.

76561198815034151.png

 

Masz sprawę, a może chciałbyś zakupić vipa na serwerze jailbreak? Dodaj mnie na steam, albo napisz do mnie na forum! 😄 

FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif FOKUS.gif.44656c068225afe4695b32e08baf2f6e.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Właściciel

Otrzymujesz okres próbny. Zgłoś się do mnie w celu omówienia Twoich zadań. 🙂

Nie obiecuje, że załatwimy to dziś z góry mówię. 😉

 

1Luh5oV.png

 

 

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Smutny 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.