Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Skarga - Sprint Fatality Skill


RóżowyJednorożec

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela: Khalim.
Nick oskarżonego: Sprint Fatality Skill
Powód skargi: Nieogarnianie admina
Dowody (Screeny/Demko z HLTV): brak, rozmowa toczona przez mikro. No, chyba że inni to potwierdzą.
Proponowana kara: Ostrzeżenie + nauczenie się jak dać bana komuś, kto wyszedł z serwera albo degradacja.
Wyjasnienia: Wbiłem na DD2 pograć, a tu reklama za reklamą się ciągnie. Admin jest to piszę żeby może banował te reklamy, a on do mnie "zamknij ryj bo jak mam dać bana jak puszczaja reklame i wychodzą" to mu powiedziałem że może dać bana jak ktoś wyszedł, a on do mnie znów z ryjem "nie umiem banować przez cfg więc już się zamknij", no tak, ujarać się i piehdolić o tym na serwie to umie, ale żeby nauczyć się dać bana to już nie. Powiedziałem mu że jak nie umie to niech się nauczy albo z admina zrezygnuję, a po zmianie mapy co? Banik na 30 minut z powodem "Ochłoń". Widzę, że M@LIN@ się nie mylił, a tym bardziej, że Pluszaq dzisiaj tłumaczył jak dać bana rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Skarga w 100% słuszna. Oskarżony wgl nie ogarnia admina. Też była przed chwilą taka sytuacja, że wbił typek i zaczął reklamować. Czekałem na reakcję ze strony Fatality, ale się jej nie doczekałem, więc w końcu sam musiałem zbanować osobę reklamującą. Na koniec dodam jeszcze, że Fatality przy dawaniu ss'ów dla innych, nie ma zamiaru nawet ruszyć swoich 4 liter na specte. Jak dla mnie, On nie nadaję się na admina i powinien zostać szybko zdegradowany. Nie będę już wspominał o tym, że banuje tylko osoby, które go zabijają...

 

 

@EDIT Nie rozśmieszaj mnie xd Siedzę na każdym serwerze, bo mam BL (nie tylko na dd2, jak Ty) + ogarniam swój serwer. Posiadasz doświadczenie? Haha. Nie potrafisz nawet zbanować osoby, która wyszła Ci z serwera. Myślę, że prędzej Johny mówi prawdę, niż Ty. Kolejna osoba nade mną piszę w jaki sposób zwracasz się do graczy. 

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to bylo zupelnie inaczej ;) 

Oczewiscie chodzilo o reklamy jednak oni maja juz bany na cfg, to sa boty wchodza szybko i serwer ich wyrzuca, wiec co mialej zrobic? Nie napisalem zamknij ryj.. Napisalem zebys Mnie nie pouczal. 

Do tego na u@ spamowales zacytuje '' Kto Ci dal Admina'' ''Co za zjeb/idiota'' (nie pamietam dokladnie).

 

Mysle, ze skarga jest nie sluszna :)

 

Pozdrawiam.

 

Ps: My pisalismy na poczatku :) Wiec pokaz ssy ;) Klamac moze kazdy jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga w 100% słuszna. Oskarżony wgl nie ogarnia admina. Też była przed chwilą taka sytuacja, że wbił typek i zaczął reklamować. Czekałem na reakcję ze strony Fatality, ale się jej nie doczekałem, więc w końcu sam musiałem zbanować osobę reklamującą. Na koniec dodam jeszcze, że Fatality przy dawaniu ss'ów dla innych, nie ma zamiaru nawet ruszyć swoich 4 liter na specte. Jak dla mnie, On nie nadaję się na admina i powinien zostać szybko zdegradowany. Nie będę już wspominał o tym, że banuje tylko osoby, które go zabijają...

Slucham? No chyba sam nie wiesz co piszesz. Ja siedzie w przeciwienstwie do Ciebie po 1/2h na spec gram dziennie 5h okolo. A doswiadczenie mam z innych serwerow ;) 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnny Powienienes dostac upomnienie za klamstwo :) Czy ja powiedzialem kiedykolwiek ze nie umeiem banowac przez cfg :) 

 

Oj czlowieku.

 

Zrobcie cos z tym, tak nie moze byc zeby admin klamal bezczelnie... 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj powinien być warn za spam.

 

Pisałeś? I że co JA pisałem na U@? Na U@ napisałem tylko raz "skoro masz admina, to może banowałbyś te reklamy", z początku nic, więc 2 raz ci zwróciłem uwagę, a ty zacząłeś się wydzierać, ale skoro trzymasz się swojej wersji, to proszę Maline albo Tyśka o przejrzenie konsoli serwera, tam będzie wszystko widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam to do momentu aż przyjdzie Malina lub Tysiek, żeby uniknąć spamu. 

  • Lubię to! 1

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Skarga sluszna, jeszcze raz a przywileje admina sie skonczą a zostanie Ci jedynie VIP. - ostatnia szansa, jedna słuszna skarga i wylatujesz. :)

Nie chce tracić graczy przez takie zachowania.

Zgłoś sie do mnie na pw lepiej.

 

 

#zamykam.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.