Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Rangi dla Cs-Maliver.pl


Aye!

Rekomendowane odpowiedzi

  • Wspierający

rzeczywiście  'i' zlewa się, ale i tak jest  świetne, jesteś niesamowity ;D

 

 

Edit Aye!

Zlewa się, bo inaczej by się nie zmieściło.

Nie mów, że jestem niesamowity, bo wiele mi brakuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi szczerze się to wgl nie podoba, będzie się rzucac w oczy za bardzo, poza tym jest dobrze jak jest. Macie teraz problem z dostrzeżeniem kto ma jaka rangę? :P ja nie.. Róbcie co chcecie, nie moje forum, mi się osobiście nie podoba, zbędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, może to wyglądać jako hejt ale osobiście, też mi się to nie widzi - jestem w 100% przekonana, że @Tysiek lepsze zrobiłby rangi.

Ale nie bądź zły nie mam na celu obrażenia Cię, po prostu staraj się a na zachętę "+" oczywiście poleci. 

Poza tym nie ma Areny.

 

 

Edit Aye!

Arenka jest :)

Nie każdy ma identyczny gust. Większości ludzi podobają się moje rangi, ale rozumiem, że Tobie nie muszą :)

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli taki rangi by miały być to na bank mniejsze, jak ktoś ma z 4/5 to tak profil (koło postu napisanego) się rozciągnie, że masakra, dodatkowo brakuje napisu sieci CS-Maliver.pl, chociaż niech to odróżnia, że to nasze rangi. :)

+ czekam może na jakieś inne propozycje. :)

 

Lecz szczerze mówiąc nie widzi mi się dodawać rangi graficzne, bo czasem zmieniam kolory rang adminów jeszcze, no i takie rangi zajmą trochę miejsca. ;)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.