Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Skarga


Twist

Rekomendowane odpowiedzi

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Sprint Fatality Skill
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-maliver.pl
[AMXBans] Reason: 'Slowa'
[AMXBans] Duration: '30 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:52624664'
[AMXBans] Your IP: '83.8.159.4'
[AMXBans] ===============================================

Nick oskarżyciela: Twist
Nick oskarżonego: Sprint 
Powód skargi: Nierówne traktowanie graczy
Dowody: (opis) Zapytałem się czy ktoś zna komendę na bezpośredni wybór broni, nie gram w Cs 1.6 więc nie wiem. A gracz o nicku Nazi napisał, że zna komendę "na moją starą" odpisałem " pierdol się dzieciaku" i to ja dostałem bana za niewłasciwe zachowanie. 

http://speedy.sh/PD6g3/Burak.png
Kara: 4 godziny dla tego Nazi. 
A admin upomnienie. Wszyscy są równi czy to jeden z wielu serwerów gdzie admin ma kolegów ? 
Nadmienię jak niżej, że pkt 4 Spisu banów mówi - obrażanie rodziny - PERM.  
Dodam, iż brak jest przesłanek do zbanowania mnie, gdyż w pkt 12 regulaminu jest napisane, że nadmierne podkreślam nadmierne! 12. Zakaz nadmiernego przeklinania, wyzywania graczy.
Więc tym bardziej nie rozumiem, dlaczego tylko ja zostałem zbanowany. Jezeli ktokolwiek ma dostac bana to rzeczywiście ja ale on na perma tak ?:) ale myślę, że ten regulamin ma działać prewencyjnie i kolegów nie karamy :) Tak jest zawsze na serwerach cs 1.6. Mam nadzieję, ze chociaż administracja jest ogarnięta i coś z tym zrobi.

tumblr_nk30bdJTpK1und15po1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie zgodzę się z tym co napisał @Twist a jest w regulaminie wyzywanie po rodzinie ban permanentny , a @Spr!ncik najwidoczniej to był kolega, że go nie zbanował, wielokrotnie to można zauważyć, po prostu powinien dwóch uspokoić a z automatu poleciał ban tylko dla @Twist czyżby faworyzacja? Niestety, ale to drugie zawinienie @Spr!ncik pierwsza była z autobh a teraz ta skarga - mam nadzieję, że w końcu ogarnie się administrację DD2. Aa i jestem świadkiem sytuacji, poza tym w/w admin ma admina testowego. Na początku powinno iść upomnienie/kick w ostateczności ban, jak dla mnie skarga w 100% uzasadniona.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, graczy traktuje równo jednak Sam pomysl czy dasz rade caly dzien Sam ogarnac 20osob? Watpie, od samego rana siedze i staram sie jak moge ale wszystkiego nie zauwaze. Spamujecie na u@ ciagle, jednak nie zglaszacie czitow tylko jakies bzdury. Pomysl 20osob z czego 10 pisze na u@ a 5osob spamuje po 10razy.

 

Pozdrawiam.

 

Niestety nie mam kolegow w fantastyce :) Graczy traktuje rowno ;)

Polecial ban tylko dla Twist dlatego, ze bylem w kuchni jak wrocilem sprawdzalem console i tylko to widzialem.

A nikt nie poprawil mnie, ze zaczal NAZISTA..

Zrozumcie tez, ze nie jest tak latwo siedziec i sprawdzac tyle osob wszystko patrzec.. 

 

Oj kolego mylisz sie doswiadczenie mam nie perfect ale mam ;)

Nie musisz sie chwalic, zloz podanie na Admina i pokaz co potrafisz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, graczy traktuje równo jednak Sam pomysl czy dasz rade caly dzien Sam ogarnac 20osob? Watpie, od samego rana siedze i staram sie jak moge ale wszystkiego nie zauwaze. Spamujecie na u@ ciagle, jednak nie zglaszacie czitow tylko jakies bzdury. Pomysl 20osob z czego 10 pisze na u@ a 5osob spamuje po 10razy.

 

Pozdrawiam.

 

Neistety nie mam kolegow w fantastyce :) Graczy traktuje rowno ;)

Więc moje pytanie, nie nasunęło Ci się na myśl dlaczego to napisałem? Wystarczy pomyśleć. Jedną z przesłanek do banowania osób powinno być zachowanie graczy czy zrobił to w odwecie czy dla samej idei by kogoś oibrazić, tak się określa długość banów. Chyba, że wy macie jakos inaczej tutaj. 

Możesz się zreflektować i zbanować "kolege" 

Dowód masz wyżej :)

EDIT.

Nie poprawił bo dałeś mi bana. No człowieku. Proszę Cię myśl trochę. Kto miał Ci powiedzieć jak nie główny zainteresowany?

Przestan pierdzielić, że nie ejst łatwo. Wiele lat adminowałem na serwerze 1.6 potem na serwerach GO. wystarczy nie oglądać wszystkich co ktoś pisze, tylko Tych których sam wytypujesz... widać czy ktoś czituje czy nie, wystarczy doświadczenie i słuchanie starszych osób, które mają jednak to doświadczenie. 

Edit.

Byłby serwer GO, może bym pokazał. 

Widać jakie masz doświadczenie, w banowaniu za "obraze" nie wszystkich osób. no ale cóż. Nie będe 10x tłumaczył co powinieneś zrobić zeby dobrze zbanować, bo skoro masz takie doświadczenie i wiesz wszystko umiesz wszystko to spoko :) Oby tak dalej to może zostaniesz J@.. hehe  Oj chłopaku. Nie wazne. 

Poczekam na kogoś kto to zakończy. 

Czesc.

Edytowane przez Twist

tumblr_nk30bdJTpK1und15po1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Każdy miewa wpadki czy niedopatrzenie. ;)

Myślę, że większych konsekwencji za tego typu sprawę wyciągać nie muszę, kolega, który nie dostał bana dostanie go gdy podasz jego nick :)

Zamyka.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.