Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

#13 Wywiad Aye!


Creating.

Rekomendowane odpowiedzi

Haha rozbawił mnie tekst "zgodziłem się tylko dlatego bo spodobał mi się prowadzący" - jak to zabrzmiało.  :śmiech:

Co do samego wywiadu to można dużo się dowiedzieć o naszym grafiku @Aye!, poza tym nie zauważyłam większych błędów stylistycznych, wywiad sam jest przejrzysty, estetyczny miły dla oka, więc za dobrą pracę oczywiście leci "+" i czekam na kolejne. 

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia, mnie dokładnie to samo się rzuciło w oczy! :D

Wywiad piękny. Przyznam Aye, że już troszkę w życiu przeszedłeś, mam na myśli tu sytuację z nogą. Nie wiem, czy otwarcie o tym napisałeś, czy się bałeś o tym pisać, bo zapewne każdy ma swoje kompleksy, o których się nie chce rozmawiać.

Zabrakło mi pytania o historię nicku oraz z csem.

Creating, stawiaj duże literki przy bezpośrednim zwrocie do adresata, bo to poprawia estetykę wywiadu.

 

Czekam na więcej takich wywiadów!

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozmawialo mi sie trudno, bo jestem mega szczery i niczym sie nie przejmuje. Naprawde bylo okay. Co do wywiadu... Zebralem sie w sobie i zaczalem pisac tekst do mojego kawalka. Zobaczymy co z tego bedzie ! ;x

--------------------------------------------------------------------------------

Kontaktując się ze mną pamiętaj o tym, że potraktuję Cię tak jak ty mnie.

Nie poganiaj mnie do robienia zleceń - Bądź cierpliwy, a zrobię wszystko, żeby nie wcisnąć Ci kitu.

Spodobało Ci się to co robię? Daj +,żebym wiedział, że idę w dobrym kierunku.

Miej wyj$#%ane, a będzie Ci dane.

--------------------------------------------------------------------------------

hEOF1of.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

Bardzo ciekawy wywiad ;) widać że się starasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aye! - mocno pozytywna osoba, wywiad z nim przyjemnie się czytało ;).

A na marginesie, co do Zamku Dzikowskiego - warto go odwiedzić tylko i wyłącznie wtedy, kiedy są jakieś specjalne wystawy lub degustacja win inaczej jest nudno jak cholera :D. Ale park piękny ;).

Zgadamy się, kiedyś jak będę w TBG to może się spotkamy - oczywiście jak już się zrehabilitujesz ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mmmm.... Marwela filmy! Kocham :D

Zboczuchy, szybkie gierki w głowie i zabawy. xd

Wywiad super, tresciwy. Nie wylapalam błędu ani jednego w pisowni czy interpunkcji.

Oby tak dalej! :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.