Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Zmiana Map mała zmiana a jak dużo może wprowadzić


gi3nek

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak grając na waszym dd2 inni gracze i ja weszliśmy w dyskusję czy by nie dodać map z Esl 2011r>

 

Na lepsze +

 

1.Większa różnorodność gry mniejsze znudzenie..

2.Przypływ ludzi wiem bo sam często szukam takich serwerów..

3.Wyróżnienie się z pośród licznych serwerów dd2.. Dd2 jest mnóstwo mogę rzec.. I przeważnie ludzie grają tam gdzie jest dużo ludzi a tu jest randomowo".......

 

 

 

 

 Proszę o szybką odpowiedź i pozytywne rozpatrzenie tego tematu

 

 

       Ps. Nie trzeba od razu wprowadzić wszystkich map Esl 2011 tylko np; na początek 2 żeby sprawdzić.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jestem na NIE. Osoby, które przyszły pograć na dd2 to będą wychodzić przy zmianie mapy.

 

 

Dobra... Spokojnie  tylko zauważ że teraz gra tam ciągle max 10 os 

Skąd takie informacje? Więcej osób to już po dziesiątej gra, a w południe jest full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Skoro to serwer Only DD2, to nie widzę sensu zmieniać map...

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE.  :nie: 
Malina, Tysiek lub NexoN od razu powinni to zamknąć :) 
Bezsensowna propozycja zmiany tak na prawdę całego moda.

Serwer onlydd2 to serwer tylko i wyłącznie z tą mapą. Może przyszłościowo powstanie serwer FFA tam będą mapy eslowe. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to standard DD2, więc niech tak zostanie, bez sensu propozycja skoro wiecie, ze to standard DD2.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, skoro już jest taka propozycja... Tylko po co zmieniać serwer, który jest dobry, grają na nim ludzie, stali bywalcy. Takich serwerów się nie rusza. ALE!

Myślę, że można było by się zastanowić nad FFA, i tam wrzucić mapy ESL. 
Niestety są to koszta i nie wiem jak Malinka stoi z wydatkami na serwery. Ale jeżeli są osoby,którym zależy na sieci, to myślę, że nie będzie problemu

by zrobić zrzutkę i kupić na miesiąc serwer ustawić, reklamy. Jest nas tyle,że mamy wiele możliwości :) 

Warto pochylić się nad tym pomysłem. 

Dobry post, może nie do końca przemyślałeś wszystkie plusy i minusy zmian jakie mogłyby nastąpić. Z doświadczenia wiem, ze takie zmiany to niestety raczej same minusy. 

Pozdrawiam!



___________________________________________________

EDIT!!!

Kolego na dole, masz słabe podejście. Sęk w tym, że to forum jest dla graczy, nie gracze dla forum. Pisanie w taki sposób może obrazić

niektóre osoby. Nie pisz tak. Skoro dał kolega propozycje, to wystarczy grzecznie mu napisać. Nie daje Ci do myślenia to co sam napisałeś? Skoro ciągle gracze piszą 

że chcieliby nowy serwer to może trzeba im go dać? Nikt nie mówi, że ma być. Tutaj bardziej pytanie do administracji czy ją stać na to.  Co zawarłem w moim poście, ale pewnie nawet

go nie czytałeś. Malina doskonale wie,że może na mnie liczyć. 

Jeszcze raz przeczytałem Twój post, i nie mogę wyjść z podziwu Twojej postawy, a dodatkowo, że pełnisz wiele funkcji. 


Pozdrawiam

tumblr_nk30bdJTpK1und15po1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Nie no to serwer DD2, ma swoich graczy nawet i stałych więc nie ma sensu kombinować. :)

Może kiedys powstanie FFA. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.