Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×
Szybka rekrutacja na Redaktora | Grafika | Typera! ×
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT.

skarga dla jakobinka


Robenn89

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżyciela:RobeN
Nick oskarżonego:Jakobinek czy jakoś tak admin dd2
Powód skargi: Lagger i banuje za żarty
Dowody (Screeny/Demko z HLTV):ogólnie to kolesiowi strasznie mikro trzeszczało i chyba za bardzo wziął to na poważnie -.- ban na 30 minut ? na dodatek dodam że jak się z nim gra to się teleportuje po mapie bo pewnie ma z 2 fps'y w cs'sie nie wiem co taki admin robi na tym dd2 ale tylko ludzi wku**** bo nie da się go zabić bo teleportuje , dodam jeszcze że nadmiernie spamuje na @@CELE tak z 20 razy bo myśli że osoba która siedzi przed monitorem nie widzi kolorowych napisów na swoim ekranie, nie liczy się z tym że cziter może być na serwerze i wejdzie wtedy kiedy admina nie będzie na serwie ... tyle z mojej strony [EDIT] Dodam jeszcze że osoba która ma konto 2k16 raczej nie powinna zostać adminem 261h w 1.6 pewnie ma takie doświadczenie że hoho 

 

FixeeeR = ) dolaczyl

Requesting tempdecal.wad from server
ParszywaOla [t] dolacza do Sil Terrorystow
*DEAD* RobeN :  wyciagnij mikro z dupy bedzie lepiej ,d
 
FixeeeR = ) dolacza do Sil Anty-Terrorystow
* Przywileje ustawione 
MOUSE3 is unbound.
TBM: The CT team could use some support.
Mati0074 dolaczyl
Mati0074 dolacza do Sil Anty-Terrorystow
[VIP] Jakobinek <3 :  to do mnioe ?
 
Superfly killed ParszywaOla [t] with m4a1
[VIP] Jakobinek <3 :  mnie *
 
*** RobeN killed FixeeeR = ) with a headshot from ak47 ***
[VIP] Sprint Fatality Skill :  ta
 
FixeeeR = ) dropped
FixeeeR = ) opuscil gre
*** RobeN killed Typowy Seba with a headshot from ak47 ***
biala mewa opuscil gre
RobeN :  do ciebie
 
*** RobeN killed zimek113 with a headshot from ak47 ***
[VIP] Sprint Fatality Skill :   xd
 
*** Lewy killed Mati0074 with a headshot from ak47 ***
*** hup3s + ParszywaOla [t] killed Superfly with a headshot from ak47 ***
BOT Vlad (RADIO): Fire in the hole! [Granat Wybuchowy]
Jakobinek <3 + Typowy Seba killed RobeN with m4a1
Jakobinek <3 killed Kubus07 with m4a1
zimek113 dropped
zimek113 opuscil gre
[VIP] Sprint Fatality Skill :  ajki cwaniak
 

Proponowana kara: Upomnienie/zawieszenie admina ...
Wyjasnienia: <--- a to po co ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zacznijmy tak: 

Po pierwsze: To że mam lagi to moja sprawa, nie twoja :) Na serwie kto ma powyżej 150 pingu dostaje bana na 5 minut.
Po drugie: Poczytaj regulamin, mam gdzieś czy to był żart czy nie. 

I zacytuję ciebie: "Spie*****j z serwa bo ludziom nie dajesz grać" - tak do admina ? To olałem.

Tylko ciekawi mnie jedno... Inni jakoś nie płaczą z powodu moich lagów, dziwne że tylko ty masz problem.

Tak, może na steamie mam 300h ale gram w cs'a od 4 lat tylko że dawniej na non steamie.

I na tym forum ogólnie jak byś nie wiedział jest kilku adminów z ns czy tobie się to nie podoba czy nie.. 

Tak apropo to ja tam wtedy nie spamowałem ale ok ;) I drugi admin "zaspamił" 2 razy. 
Tyle z mojej strony.

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zacytuję ciebie: "Spie*****j z serwa bo ludziom nie dajesz grać" - tak do admina ? To olałem.

Tylko ciekawi mnie jedno... Inni jakoś nie płaczą z powodu moich lagów, dziwne że tylko ty masz problem.

 tak tylko nikt ci nie zwróci uwagi bo się boją bo "admin" :) mi to wisi czy dostane bana czy też nie :) cierpi na tym serwerownia...

 

 

Tak, może na steamie mam 300h ale gram w cs'a od 4 lat tylko że dawniej na non steamie.

ohhhh to masz takie doświadczenie przez tego non steama że hohoho bać się -.- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jeden problem... Ja do Ciebie nie pisałem na pw z płaczem że bana dostałem. Na dodatek nie groziłem Ci stratą admina ;) Jak ktoś nie wierzy to ss'y dam xd I jak nie mam dnia to gram źle, Życie. Po prostu gram.. Może nie wymiatam ale jestem skuteczny jako admin i tyle mam do powiedzenia 

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy jest tutaj coś o banie ? napisałem czy se jaja robisz ? ale po co ssy, lepiej będzie Malinie na dowodach:

 
RobeN: jaja se robisz ?
HOW!?: nie
RobeN: widac na zartach sie nie znasz
HOW!?: Obraza to obraza
HOW!?: mam gdzieś czy to był żart czy nie
RobeN: :* dobra skoncz
HOW!?: Buziaczki
HOW!?: :* :*
RobeN: zobaczymy kto się bedzie śmiał :) jak ci admina zabiorą
HOW!?: Zobazymy
HOW!?: zobaczymy*
 
to że masz admina to nie znaczy że kozaczysz :* ja jak miałem admina i ktoś do mnie napisał żebym wyciągnął mikro... to brałem to na żarty ale adminowanie zawsze brałem na poważnie, chciałem kupić admina żeby wyeliminować (adminów nsów i tych steamów mało doświadczonych) ale jak widzę że tylko chodzi o kasiorę żeby dać byle komu admina to mnie cholera bierze i zluzuj majtki bo ci krew do mózgu nie dopływa :) 
 
wisi mi jaka będzie decydująca odpowiedź od właściciela :* 
 
Pozdro w rozpatrywaniu .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Robenn powiedzmy sobie szczerze bywasz wybuchowy.. a teksty z mikrofonem no nie każdemu mogą się spowodować i nie raz ja do Ciebie mówiłam "zamknij japę", bo nie ładnie obrażać innych..

Na serwerze jest plugin wyrzucający za ping + jeżeli występują u kogoś lagi jest wyrzucany lub pisane do admina o ogarnięcie ich.. 

Nie przesadzajmy się z czepianiem i wyzwiskami a admini niech czasem posłuchają graczy jak mówią Wam, że tzw "lagujecie".

 

Zamek.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.