Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

No co by tu teraz powiedzieć , :v


Rekomendowane odpowiedzi

                                                                            Dziękuje wam ,

Dziękuje wam za wspólne granie , dziękuje za danie mi szansy na stanowisku Admina , DD2 i PB .
Odchodzę , ponieważ w cs nie gram już , jak sami zauważyliście na Serwerach mnie nie ma wogole
Moja aktywność jest wręcz zerowa :( . Na forum też nie zbyt jestem aktywny jakby moja aktywność malała.
Na tym forum przeżyłem zarówno piękne chwile jak i przykre , ale staram się nie pluć jadem i pamiętać was
wszystkich jako wspaniałych ludzi , Nie którzy z was pewnie się ucieszą że w końcu odchodzę , Jak już
Przedtem nazwany "czarną owcą " Może przez to jakie miałem podejście do życia nie oto tu teraz chodzi.
Mam nadzieje że kiedyś t powrócę do was , Z każdą  osobą na tym forum mam wspaniałe wspomnienia
Wymienię teraz tych którzy naprawdę byli super , oraz chciałbym ich serdecznie pozdrowić ..
Może nie które osoby z tych co wymienię nie będą za mną przepadać ale ja je lubię , mam do nich szacunek
chodź czasem wydawało się ze jednak go nie mam , długo było by się rozpisywać zapewne nie wszyscy przeczytają to do końca .
Jeszcze raz ,
Odchodzę ponieważ czuje ze się wypaliłem nie ciągnie mnie do cs już , Albo po prostu brak czasu ,
Mam też swoje obowiązki , trenuje piłkę , mam dziewczynę staram się mieć czas na wszystko ale czasem to nie wystarcza
zapewne odwiedzę jeszcze was i posiedzę na SB i serwerach i być może kiedyś wrócę a wy nie będziecie mnie źle wspominali .
Chciałbym pozdrowić
@Malinaa.  dziękuje ci za wszystko życzę ci żebyś dalej rozwijała swojej sieć jak najlepiej żeby ci szlo dziękuje zadanie mi szansy na stanowisku Admin i Za wszystkie tutaj wspomnienia cb będę kojarzył najlepiej z tej serwerowni
Zawsze w kontakcie ;) Niech będzie z tobą :pony
Może i mieliśmy na początku spiny rozumiem miałaś mnie za dzieciaka , ale za każdym razem Myślałem o tym i chciałbym przeprosić za wszystko i podziękować , Bo dzięki tobie na pewno się tu nie nudziłem . :wub:
  dziękuje ci za wspólne granie na serwerze oraz pisanie na SB , zawsze można było z  tobą pogadać
Będę wspominał cię bardzo dobrze 3maj sie :wstyd:
 @vequu - Ciebie też chciałem cie pozdrowić zawsze wszystko ogarniałeś i zawsze cie podziwiałem powodzenia ;):rolleyes:
 @Yuuki Asakura dziękuje ci za wspólne granie mordo i za to że zawsze moglem sobie z tobą pogadać na sb ciebie będę wspominał cieplutko jak coś w kontakcie na steam :)
@Tysiek ciebie też chciałbym pozdrowić i podziękować może nie mieliśmy później dobrego kontaktu ale ja cie podziwiam ile serca wkladasz w tą sieć 3maj się mordo

Pozdrawiam również was wszystkich 3majcie się możliwe ze kiedyś znów napisze przywitanie
na razie kończę powodzenia i czesc :(



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No szkoda jednak, że odchodzisz ale powodzenia w życiu ziom! :)

Wracaj już jak będziesz miał zapał do cs, wbijaj chociaż czasem się pośmiać! :)

To fakt nie mieliśmy zbytnio dobrego kontaktu, ale o wszystkim idzie zapomnieć raz jeszcze trzymaj się.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

:pony z Tobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No szkoda jednak, że odchodzisz ale powodzenia w życiu ziom! :)

Wracaj już jak będziesz miał zapał do cs, wbijaj chociaż czasem się pośmiać! :)

To fakt nie mieliśmy zbytnio dobrego kontaktu, ale o wszystkim idzie zapomnieć raz jeszcze trzymaj się.

Na pewno wejdę w końcu będę tęsknił haha 3maj się jeszcze raz heja ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A ja tam lubiłam tą czarną owcę.  Dbaj o związek abyś niczego nie żałował!

Powodzenia i wpadaj do Nas. Kontakt wiadomo będzie. :) 

:pony

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh no szkoda :( 3maj się i powodzenia! Wpadnij do nas czasem ;)

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.