Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Admin Kwernik odpalony?


evolutioneq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick OSKARŻONEGO :Kwernik

Steam ID / IP:na razie nie będę ujawniał, jak okaże się, że zgadzacie się z moją opinią to wtedy podam :)
Nazwa serwera:only dd2
Link do demka :http://www15.zippyshare.com/v/YEwyhHfH/file.html

http://www15.zippyshare.com/v/mijMwqvn/file.html
Rodzaj wspomagacza:wallhack
Rozpiska dema:drugie demko to sam początek od razu i akcja na gali, gdzie Kwernik EWIDENTNIE JEST WPATRZONY W ŚCIANE I ROBI PREFIRE NA PRZECIWNIKA

Pierwsze demo:

1. 5:17 skąd mógł wiedzieć że tam kampi he? info z cs'a? Skąd?
2. 4:00 Awp wcelowana a ty akurat inaczej się wychyliłeś z tym granatem niż w poprzedniej i następnej rundzie

Niby ma być pięć akcji, ale myślę, że ta pierwsza jest wystarczająca, reszta jest co najmniej dziwna i nie chce mi się też więcej szukać :D jeżeli będzie to potrzebne to poświęce kolejna godzinę. Dziwne jest to, że gość ma movement bota, rzuca te granaty jak... a wychodzi z takimi prefire'ami, jak widać na demku. Dziwne jest też jego zachowanie, gdy wchodzę na specta jako admin serwera, on od razu pyta się co robię, czy patrze na niego. Powiem szczerze po co miałbym patrzeć na admina... Wiadomo, ze jako admin gra czysto i wgl, ale zaczęło mnie zastanawiać jego dziwne zachowanie i przypatrzyłem się jego grze i wysnuwam takie wnioski jak możecie zaobserwować na demku szczególnie w akcji z deaglem na gali :) Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie widać tutaj ewidentnego wallhacka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dodaję rozpiskę za zgodą moderatora więc nie płakać :D

Ogl to wypisałem akcje tylko z 1 demka. Nwm po co drugie też tutaj jest skoro koleś tam biega, rzuca granaty, biega, rzuca, strzeli, stoi i pisze na sayu.

4:00 - szybki HE i ucieczka. Czyżby wiedziaż że będzie tam AWP? Wcześniej leciał sam albo z innymi na pauke.

5:20 - ok. Wyczuł go pewnie...

12:05 - tutaj też to samo co w pierwszym punkcie. Ok mógł go zobaczyć w ułamku sekundy i fast cofka? Z jego mówmentem? Wątpie...

od 13:40 - koleś ewidentnie w coś wali. Wcześniej przebiega sobie bez niczego. Rzuca fleshe, biega na kosie. Tutaj jest chyba jedyna akcja gdzie czeka w tej anarchii na typka żeby na niego wychylił. Śmierdzi mi ta akcja trochę.

Z tego co wyczytałem z wypowiedzi autora admin coś przeczuwał i mógł wyłączyć na drugim demku. Dziwnie się zachowuje i ten jego "mówment" i strzały. Coś mi tu śmierdzi.

To jest moja opinia. Elu.

EDIT/ Fakt pierwsza akcja na gali jest dziwna na drugim demku ale ja usłyszałem "tupnięcie". Możliwe że on też. Jednak ten celownik w ścianie :D

PS. Jestem chory i mogłem coś przeoczyć.

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5:17 - Normalna akcja.

4:00 ++/- podejrzane.

12:05 +/- Dziwna akcja przyznaje, ale jednak może chciał rzucić granat i cofnąć? 

13:40 - Pamiętajmy to bot więc tak gra, ale nie kampił tam żaden typek.

 

2 akcje na - jedna ++/- i jedna +/-. Za mało żeby zbanować. Więcej akcji rozpisz to może się okaże czy spalony. Masz czas do 18.00 08.13 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.