Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Lagi w CS'ie


Gość daqu.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daqu.

Cześć. Mam małe pytanie, bardziej dotyczące mojego śmiesznego internetu. Ostatnio z 2 tygodnie dostałem śmiesznych lagów w CS'ie i w każdej grze. Prędkość pobierania się nie zmienia, ale kiedyś nie miałem takich lagów.. Ale co jest dziwne to nie jest jakiś skok pingu to jakby tracenie łącza. Wie ktoś moze jak to da się rozwiązac czy to wina dostawcy internetu? :) Prosiłbym o pomoc. :)

Jeżeli będzie jakiś informacji potrzeba to proszę pisać na dole. :D

 

#EDIT: Powiem jeszcze tyle, że Pan ma w tym samym czasie lagi co ja, ponieważ mamy internet od tego samego dostawcy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też mam takie małe pytanko do Ciebie :) Próbowałeś może kontaktować się z dostawcą? Też tak miałem, ale po telefonie do dostawcy wszystko wróciło do normy. Najpierw trzeba próbować najprostszych rozwiązań dopiero gdy ta opcja zawiedzie szukać problemów gdzie indziej.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obstawiam dostawcę, bo skoro obaj macie od jednego i obaj macie lagi w tym samym czasie, to raczej mało prawdopodobne, by to był problem z kompami. Dzwoń do gościa i postaraj się w ten sposób załatwić sprawę

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.