Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ODBANOWANY] ban za ss i nie mam ss


krzychu

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Krzychu 
[AMXBans] Powod : ' Wstaw screeny na CS-Maliver.PL ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-maliver.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' VALVE_0 : 4 : 88460292 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' 176.122.215.
Twój nick:Krzychu
Steam id lub IP:' 176.122.215
Data bana:12.08.2016r   ok23:30
Powód bana:ss
Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting):
Opis sytuacji:Witam dostałem dziś bana za ss a nie mam ich zapisanych w folderze są tylko stare co już tam były ,Niewiem o co biega ale jak ktoś z bl by luknął  w hltm to by było świetnie bo ja przeciesz Nie Gram NA CITACH. :) Przecież mnie znacie :rolleyes: Pozdrawiam i czekam na rozpatrzenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dostałem pozwolenie od Maliny.

Oglądałem Cię dosyć na spect żeby zawołać admina. Sam nakręciłem dwa demka. Ja wiem czemu Ci się ss'y nie zapisały ;)

Rozpiska:

Demko - krzychu.dem

10:36- dostaje flesha ale leci dalej (antyflesh?)// Różyk ok. Więkoszść ludzi schowałaby się ale co ja wiem.

10:46- norecoil? // Jedyna akcja z demka gdzie wali full auto.

11:52- wcelowany

12:15- znowu idzie celownikiem cały czas z typkiem

13:07- ciekawie modeluje // I wie dokładnie że cofa. Fakt na początku było widać głowę a dalej?

13:40- cały czas leci z nożem i wie kiedy ma wyciągnąć broń chociaż gracz szedł na szifcie (znowu celownik za modelem)

krzychu2.dem

16:04- czeka aż wyjdzie // Ale czy to wcelowanie jest normalne?

Jak każdy z WH który ogarnia próbuje się kryć więc nie zawsze będzie celował tam gdzie wyjdą. Logiczne.

Ostatnia akcja przeze mnie rozpisana rozwiewa wszelkie wątpliwości.

http://www105.zippyshare.com/v/kgx1nvxx/file.html

SS'ów już nie szukaj ;)

Pozdrawiam.

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10:36- dostaje flesha ale leci dalej (antyflesh?) - To jest only dd2. Ludzie którzy grają na niej cały czas znają ją na pamięć, więc flesz nie przeszkadza w swobodnym bieganiu przy ścianie.
10:46- norecoil? - w jednej akcji na całe demko ma norecoila.. na siłę to chyba wziąłeś
11:52- wcelowany - jest wcelowany w bramę, a nie model
12:15- znowu idzie celownikiem cały czas z typkiem- tutaj też nie jedzie po modelu
13:07- ciekawie modeluje -  wystaję tam głowa, a potem ani razu nie najeżdża na model
13:40- cały czas leci z nożem i wie kiedy ma wyciągnąć broń chociaż gracz szedł na szifcie (znowu celownik za modelem) - generalnie gość ma niby wh, niby gra modelowo chociaż nie i nagle widząc gościa przez ściane postanawia po prostu wbiec w niego strzelając?!
16:04- czeka aż wyjdzie... tutaj można to na siłę podciągnąć pod wh... ale to na tego przy bramie czeka, a na tych co zaraz mu wyjdą z gali już nie?

Oczywiście do oceny adminów i BL.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radzę się dobrze zastanowić a nie robić z kogoś citera na się a to ze mam anty flesha to mnie rozjebało całkowicie sory za słowa ale gram na tej mapie już jakieś 7lat i wiem co i jak się gra iżadne wh i anty flesze mi są niepotrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10:36 +/- można powiedzieć ze jest to antyflesh, ale tak jak mówił Różyk to dd2. Tego nie uznaje.

10:46 - 1 nie strzela full auto. 2 jest odrzut na boki więc nie można powiedzieć ze to norecoil

11:52 + model ( Różyk kto normalny strzela jeszcze przed wyjściem ) 1/4

12:15 - to chyba na siłę dałeś .

13:07  - głowa/ wystarczy grać na dobrej jakości a nie na 600x400...

13:40 - nie wiem jak Ty, ale większość graczy przy wychodzeniu na nowa "miejscówkę" wyciągnie broń. ( nie wiem jak to nazwać, ale tu nic nie ma )

 

Nie będę patrzał na 2 demko bo tak jak już kiedyś mówiłem. ,,1 akcja niczego nie świadczy" - Hodun xd No nic gracz dostaje ub. 

 

Zamek  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nie Fart zmienił(a) tytuł na [ODBANOWANY] ban za ss i nie mam ss
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.