Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Regulamin/zmiana pewnego punktu


papito

Rekomendowane odpowiedzi

12. Admin ma zakaz banowania osób z taką samą bądź wyższą rangą na serwerze.

 

Ze względu na to, że jest sporo przyjmowanych adminów ns'ów, chciałbym aby ten punkt został usunięty z regulaminu albo został przekształcony, - Admin może zbanować osobę z taką samą rangą jeżeli ma pewność, że używa wspomagaczy. Chodzi tutaj o to, że może go zbanować jeżeli ma pewność, że czegoś używa ale nie ma prawa go zbanować jeżeli zrobił coś innego np. obraził jakiegoś gracza, wtedy już zostaje skarga.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Moim zdaniem powinno być to wprowadzone, ale od siebie dodam, żeby nie było problemów z wymówkami typu "ale ja nic nie miałem" osoba nadająca bana powinna wrzucić demo z danej akcji typu perfidne wychylanie na WH, aimlock'i i klasyczne potrząsanie celownikiem przy aim'ie. 48h na wrzucenie takiego dowodu byłoby ok. Pomysł jak najbardziej na + :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wgl usunął ten punkt. Wchodzi jakiś admin ma klatki jak chuj, mam poprosić go o wyjście? I czekać na jego decyzje w tym temacie? Albo druga sprawa. Widzę jak admin wyzywa drugiego gracza. Mam lecieć na forum z ryczem i donosić jak na policji? Lepiej dać bana lub kicka i ewentualnie później wyciągać konsekwencje z jego zachowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym usunął całkowicie. Nie każdy jest święty i każdego mogą ponieść nerwy. Wtedy ban na 30 min na ochłonięcie i tyle, tylko żeby potem nie było spiny że bana ktoś dostał. ;)

takie samo zdanie xd

XAolvq.gif


Nie imponujesz mi i nie masz talentu, Zabij sie


Nick na serwerze: ruski dancer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym usunął całkowicie. Nie każdy jest święty i każdego mogą ponieść nerwy. Wtedy ban na 30 min na ochłonięcie i tyle, tylko żeby potem nie było spiny że bana ktoś dostał. ;)

A później admin banujący wyjdzie z serwera, odpały będą biegać a admin nie będzie mógł wejść na serwer bo dostał bana na 30minut.

 

Nie o to mi chodzi, chodzi mi tylko o banowanie za używanie wspomagaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.