Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ZBANOWANY] Prośba o UB stary borysa


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: stary borysa

Steam id lub IP: 109.241.43.58

Data bana: 15.08.2016 - około 0:00

Powód bana: Cheater.

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): ---

Opis sytuacji: Gram tak jak zwykle, czyli bieg przed siebie i zabijanie. No i jak to zwykle bywa ktoś musiał wejść na spect i na mnie lukać. Tym razem był to Pan Admin o nicku Player (wcześniej na mnie patrzył Admin o nicku wuha, ale wyszedł i nagle pojawił się Player więc chyba nick zmienił). Stwierdził, że cheatuje i wlepił mi bana :) To jest już 6 mój ban. 5 razy dostawałem ss'y i nie spodziewałem się, że jakiś nie znajomy mi Admin da mi bana za cheaty :D Proszę oto mój ban --> http://zieba.mybans.eu/ban_list.php?bid=7425 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demka luknę w wolnym czasie, czekaj cierpliwie.

 

 

Edit

Demko patrzyłem na szybko i doszukałem się dziwnych ruchów celownikiem

 

http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1608152340-de_dust2.dem.zip

 

04:30 celownik po każdym strzale leci do góry i zaraz znowu wraca na przeciwnika

05:14 minimalny przeskok widoczny na prędkości 1/4 

09:40 celownik wraca po każdym strzale w jeden punkt 

09:57 celownik skacze

16:01 to samo, celownik skacze

 

Jeszcze poprosiłem innych członków bl, żeby zerknęli na demko więc tematu nie zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:30 Gość miał straszne lagi i próbowałem w jakikolwiek sposób trafić + mój super wydajny komputer dokładał ścinki co dawało śmieszne skoki. 

5:14 Tu akurat żadnych przeskoków nie było, albo ja nie widziałem (patrzyłem na 1/4).

9:40 Nic tu nie wraca. Patrzyłem na wszystkich prędkościach.

9:57 Wytłumaczyłem wyżej w 4:30.

16:01 Normalne strzały nic tu nie widziałem, poza moim głupim zagraniem :)

 

Z doświadczenia wiem, że jeżeli ktoś ma aima to celownik skacze za każdym razem nie zależnie czy ktoś strzela full auto czy pestki. Może nie widać tego w grze ale demko zawsze pokaże. U mnie tego nie ma. Zdarzają się jednostki skoków, ponieważ moja 9 letnia maszyna postanawia zrobić drop FPS'ów. Jak dla mnie to te akcje są za słabe żeby z miejsca oskarżać mnie o cheatowanie. 

 

Edit.

 

Owszem jest przycisk, który tylko wyłącza cheata i nazywa się on Panic Key czy coś w tym stylu. Żeby ponownie haxa włączyć potrzeba wyjść z CS'a i włączyć CS'a i cheata na nowo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem, jeszcze inna osoba sprawdzi demko.

Są różne czity wspomagające strzelanie, nie musi to być typowy aimbot, który z ciebie zrobi helikopter i będziesz wszystkich zabijał. Poza tym też jest coś takiego jak on/off i nie przy każdym killu będzie przeskok.

 

Jak chcesz odpisać to edytuj powyższy post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2:18 Celownik Ci automatycznie przeskoczył na jego głowę gdy strzeliłeś. 1/4

4:30 To nie są normalne skoki nawet przy strzelaniu z ak. Tak przy okazji mam komputer który wyciąga 30 fps w cs1.6 a mi tak nie skacze gdy strzelam z ak o.O

5:14 minimalne, ale to ak takie się zdarzają 

9:40 No z tym wracaniem celownika to jednak przesada, ale coś mi się wydaje ze to cheat który wspomaga celowanie. Przy minimalnej odległości celownika od głowy naceluje prosto na głowę. 

9:57 przeskoki ( mówiłem co o tym sądzę przy 4:30 )

16:01 Podobnie jak przy 9:40.

 

No dobrze czas na werdykt. Ban zostaje. Dlaczego? Mam prawie 98% procentową pewność ze masz "aim assist" albo bardzo dobrze skonfigurowanego "trigger". Gdy masz celownik w małej odległości od głowy i tak trafiasz w głowę.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nie Fart zmienił(a) tytuł na [ZBANOWANY] Prośba o UB stary borysa
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.