Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Podanie o Admina


spawaczalu

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adrian

Nick: Spawacz alu

Wiek: 23

Link do gametrackerahttps://www.gametracker.com/player/spawacz%20alu/91.224.117.74:27395/ 

Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Gram sporo na waszym serwerze i znam funkcje jakie powiniem pełnic administrator równiez często zgłaszam adminom osoby które maja haxy. Mogę również wspomóc serwer finansowo opcją przelewu. Niestety nie posiadam Steam ale myślę,że można mi zaufać i dać jakiś okres próbny.

Mikrofon: Tak posiadam.

Czy miałeś kiedyś admina: Tak miałem admina na kilku serwerach only dd2 ponieważ gram tylko tą mapę.

Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Tak 

Znajomość Komend Amxx?(0-10): 8 

Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE): Tak

Coś o sobie: Pochodzę ze Słupska, nie dawno wziołem ślub mam kochaną żone i dziecko w drodze czego chcieć wiecęj :) Pracuje w domu. Lubię popykać w starego dobrego Cs.

Płatność : Przelew

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość daqu.

Znam cię z serwer'a i wiem ze zgłaszasz mi cheater'ów i nie sprawiasz problemów. Byłbym oczywiście na tak ale tym wielkim minusem jest brak STEAM'a z grą cs 1.6. Jeżeli zakupiłbyś 1.6'kę obróciłbyś swoją sytuacje o 180*. Tan narazie nie. I jeszcze takie malutkie spostrzeżenie - nie wypowiadaj się w swoim podaniu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wypowiadaj się we własnym podaniu zakup steam to są groszowe sprawy a będę na tak, ponieważ wiek, składka i inne rzeczy są, chociaż to GT do gustu mi nie przypadło - ale nie jesteś na linii przegranej zakup steam, nabij godziny i zapraszamy do ponownego złożenia podania.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.