Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Strażak.


Gość daqu.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość daqu.

Nick oskarżyciela: daqu.` aka. byly az1R
Nick oskarżonego: Strażak.
Powód skargi: Bezpodstawne wywalanie graczy z powodem (zawalasz slota) i łamanie regulaminu.
Dowody (Screeny/Demko z HLTV): http://zieba.mybans.eu/ban_list.php?bid=7963 Mój ban, który sam przyznam jest słuszny. I można sprawdzić logi serwera z tym, że wywalał graczy bez powodu... Dał bym wycinek z konsoli, ale niestety ja wyłączyłem CS'a i nie mam jak skopiować.
Proponowana kara: Ja już nie wiem co... Najlepsza będzie degratka. :3
Wyjasnienia: Otóż jak grałem sobie na DD2 i wbił pan strażak. Na samym początku nic się nie działo, ale po pewnym czasie pan strażak wyrzuca 2 graczy z powodem "zawalasz slota" Nie wiem o co chodzi, ponieważ sloty na serwerze były, serwer nie był full a on wyrzuca graczy według mnie bezpodstawnie. Następnie po zmianie mapy, ponieważ to była ostatnia runda napisałem do niego "Za co ty wywalasz graczy z powodem "zawalasz sloty". On na to mi odpowiada "a co to za pytanie". Ja na to opowiadam, że po co wywala graczy z takim powodem? Jest J***ięty czy jaki? I za to wyleciałem. Z banem się zgodzę, ponieważ sam nie umiałem się pohamować. Ale tutaj też posłużę się regulaminem. 12. Admin ma zakaz banowania osób z taką samą bądź wyższą rangą na serwerze. Więc też z 2 strony powinienem zostać ukarany przez H@ serwera, a nie przez niego. Jak dla mnie ten pan za dużo sobie na wszystko pozwala. Jeżeli mamy ponieść konsekwencje to oboje! Prosiłbym o bardzo rozsądne rozpatrzenie skargi z każdej strony. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daqu.

I musisz wywalić 1 lepszego gracza ponieważ wbić nie możesz? Poczekasz chwilke za slotem to nic Ci się nie stanie. I jak można pisać do opiekuna po aby wyrzucił gracza ponieważ ty chciałeś wbić? xDD Boshe... 5-10 minut poczekać na slota, dramat i udręka.

 

#edit.

 

Po 1. Ogarnij słownictwo. Masz szczęście, że moderacja jest dla ciebie łaskawa.

2. Skąd wiesz, co zrobi dany spect? Może napisał mi na PW, że kręci demo, albo, że na chwile wbił na spect'a ponieważ poszedł na minutkę może dwie... 

3. Ale czy ja gdzieś napisałem, że ban jest niesłuszny?? Jest i to w 100% sam się z tym zgodzę. Tylko szkoda, że ty NIE TRZYMIESZ SIĘ REGULAMINU... Ponieważ nie możesz banować osoby z rangą taką samą i wyższą. 

4. Jeżeli przeszkadza ci, że musisz czekać na slota, to możesz napisać propozycję o rezerwacji slota. Jak ja poczekam z 5-10 minut to dupy mi nie rozerwie... xd

Edytowane przez AziR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA PIERDOLE

 

na spekcie siedzi 5 osob a ja mam kurwa czekac, az zwolni sie slot?

 

wszedlem i od razu ich wyjebalem, co w tym kurwa jest dziwnego JA PIERDOLE !?!?!?!?!?!?!?!

 

po chuj nam gosc, ktory wpierdala zupe i siedzi na spekcie jak KTOS MOZE GRAC???

 

po chuj wogle takie tematy piszesz???

 

BAN JEST SLUSZNY I ZOSTAJE

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurwa mać

 

ostatnia runda, TT podlkada pake, a koleś kampi w piasku i nic nie reaguje, takze zmienilem mape

może dostane do +2 czy 1 ale to kpina czy wy tego nie widzicie czy kurwa nie chcecie widzieć Gościu  leci łaciną równo a wy nic

Czy tu tez jest kuleczko wzajemnej adoracji dość .. Cały czas "KU*wa , Ja pierd*ole . może ktoś z  tym zrobi porządek ...

Druga sprawa jaki admin tak postępuje już Nastolatek by lepiej ogarnął niż on masakra ...

Edit , przeszkadza mi jego brzydkie słowa bo za swoje bylem karany ;) PS#  O jaki Adminie mówisz jak już w 1.6 nie gram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dostane do +2 czy 1 ale to kpina czy wy tego nie widzicie czy kurwa nie chcecie widzieć Gościu  leci łaciną równo a wy nic

Czy tu tez jest kuleczko wzajemnej adoracji dość .. Cały czas "KU*wa , Ja pierd*ole . może ktoś z  tym zrobi porządek ...

Druga sprawa jaki admin tak postępuje już Nastolatek by lepiej ogarnął niż on masakra ...

Edit , przeszkadza mi jego brzydkie słowa bo za swoje bylem karany ;) PS#  O jaki Adminie mówisz jak już w 1.6 nie gram ;)

 

 

przeczytaj co napisałeś , chyba że nie UMIESZ CZYTAC I PISAC ZE ZROZUMIENIEM ??? - "nie widzicie czy kurwa nie chcecie", a zdanie niżej piszesz  "Cały czas "KU*wa" HAHAHAHHAHAHA

 

to jest smieszne, ban dawno minął, a administracja zamiast wnieść coś do tematu dodaje ostrzeżenia (które mam głęboko .....) i nie robi nic w kierunku, aby zakończyć te głupie gadki

 

 

tak samo ten temat http://cs-maliver.pl/index.php?/topic/1995-skarga/ - ewidentne nabijanie postów ....................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Admin odebrany. 

Wystarczy tej samowolki i wysokiej kultury. 

 

VIP'a zostawiam. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.