Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ZBANOWANY] Ban "wypierdalaj"


Lamber

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Lemberd
Steam id lub IP:STEAM_0:0:1630516361
Data bana:dzis
Powód bana:Wypierdalaj
Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting):nie
Opis sytuacji:Jestem na serwie idę z bs a  zucam  flasha na shorta i ide i nagle ban admin który mnie zbanował EXEN pierwszy raz go widze na serwie nie wiem dlaczego taki ban :&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Użytkownik

Admin, który Cię banował ma 24h na napisanie, jeżeli nie napisze w ciągu 24h dostajesz UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

9:11-  ten he dosyć sprytnie rzucony +/-

10:30-  Widać jak wychodząc na site modelowo sie wcelowywał, od razu wiedział gdzie kto będzie do tego wchodząc totalnie olał fakt ze ktoś może być w kominie +

13:35-  i znowu he rzucony w dobrym momencie, z granatami to on się nie myli +/-

14:58-  Wsłuchajcie się czy przez ten cały hałas, dało by rade usłyszeć jakiekolwiek kroki z gali, no może te milisekundy przed zoomem, ale porównując do jego gry, nie możliwe żeby tak szybko zareagował na taki cichutki, pojedyńczy kroczek w takim hałasie ++

 


 

Ewidentnie widać że jest z nim coś nie tak, jak dla mnie ma jakiś rodzaj esp bo jego reakcje na model nie są tak bardzo widoczne, do tego się z tym kryję i nie za dobrze gra. Widać Jakie ma timeingi, sprawdza przeważnie tylko te pozycje w których ktoś jest olewając całą reszte i widać że nie korzysta z radaru. Proszę o ocenę reszty administracji.

 

Poza tym podaj ip lub sid

 

Wybacz jeżeli obraziłem cię tym banem :) lecz jeżeli potwierdzi się że latałeś odpalony to cofam przeprosiny :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9:11 +/- he to he.

10:30 + ewidentnie widzi gdzie jest wróg.

13:35 +/- Eh nie mogę tego uznać.

14:58 ++/- minimalnie słychać kroki jak grasz na słuchawkach i ustawieniami na max, ale nie da rady grać tak całą mapę.

 

Demko z bl'a

3:50 - Taka reakcja xd A po za tym to 1.6 hitboxy widać ze są powalone.

4:30 -

4:44 -

7:02 dość dziwnie wcelowany w model ++/-

8:04 +

9:32 + dość szybko wiedział gdzie będzie typek na klasie która w biegu jest słabo widoczna.

10:04 + dziwne ze akurat teraz zachciało Ci się tam patrzeć.

10:13 + nie dość ze w małym stopniu wcelowany w model to jeszcze jeżeli "gra na kroki" to czemu nie usłyszał tt za sobą bo na radar to on nie patrzy.

11:15 +

 

Spalony bana zaraz dam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***




Ten temat został zamknięty przez moderatora.


zban.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z poważaniem,
Administracja CS-Maliver.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nie Fart zmienił(a) tytuł na [ZBANOWANY] Ban "wypierdalaj"
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.