Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

ODBANOWANY Hmmm ban za ??


TakiJeden

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: TakiJeden

Steam id lub IP: IP  83.11.252.178:27005

Mapa: Nie wiem gdyż grałem sobie spokojnie na serwerze wbiłem dziś o godzinie 16.30 jakoś tak i ban hmmm za co nie wiem gdyż gram tu parę dni i nie miałem za co dostać bana raz miałem tylko ostrzeżenie za txt , wbiłem na te txt , gdyż admin o nicku C... (nie wiem co było dalej ale zaczynało się na c) nic nie robił gdy mu napisałem , że jest cheater na serwerze a nie wiem co ten admin robił przez pół godziny nic z tym nie robił lecz w końcu go zbanował pernamentalnie

Data bana: Nie wiem , lecz wiem , że na pewno wczoraj nie miałem tego bana

Powód bana: Powód Ab! (hmmm też jestem ciekawy gram tu parę dni miałem parę razy lepsze staty , ale to przecież nie oznacza cheatów jak ma się platynowe naboje lub elminator rozrzutu)

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): Nie posiadam , lecz mam dowód z konsoli o to on:
 
 
=====================================================
[bANNEO] Zostales zbanowany na tym serwerze !
[bANNEO] Powod: ab!
[bANNEO] Mozesz odwolac sie na www.google.pl !
[bANNEO] Twoje SteamID : STEAM_0:0:196014650 ! 
[bANNEO] Twoje IP : 83.11.252.178:27005
==============================================
 
PS. Proszę o odbanowanie mnie ponieważ na takich błędach tracicie graczy/ludzi/osoby/obywateli serwera(wszystkich grających tam)
 

Pozdrawiam z góry dzięki 
 
                                                        
                                                                       Pozdrawiam:
                                                                                            TakiJeden
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Użytkownik

Chyba nie ta sieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 
Przelatuje mi przez myśl ban gracza o podobnym nicku lecz nieco dłuższym, dostał perma za Wallhack. Był to chyba mój pierwszy ban na zawsze za WH więc przyglądałem się dokładnie, ale było po medalach itd. Lecz nie pamiętam godziny, mapy. Potrzebowałbym to do HLTV w sensie demka. Jednakże nie widzę bana na ten nick w Bansie :/  A na pewno nie dawałem bana "AB" nikomu dzisiaj wczoraj przed wczoraj.. itd ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creating nie widzisz w bansie bo to jest ban na cfg, którego i tak nie ma.

 

 

Zrestartuj router i spróbuj wejść ;) jak będziesz mógł to napisz w tym temacie, że już po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanq6 masz rację z góry dzięki za pomoc możecie zamknąć temat...

 

                                                                                             Pozdrawiam i dziękuje 

                                                                                                                                     TakiJeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***




Ten temat został zamknięty przez moderatora.


odb.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z poważaniem,
Administracja CS-Maliver.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.