Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Rekrutacja Blacklisted 3/2016


Malinaa.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Wymagania oraz wzór podania o przyjęcie do grona członków BlackListed

 
Wzór podania:

Nick:
Wiek:
Data rejestracji na forum:
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:
Doświadczenie w ocenianiu:
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:
Dlaczego Ty?:
Coś od siebie:

 

Od razu piszę otwarcie, że oczekuję osoby bardzo aktywnej na forum, która poświęca na nie dość sporo czasu i zna się na rzeczy. Choć nie zapominajmy, że wszystkiego idzie się nauczyć np. obsługi bansa.

Po pierwszym etapie składania podań czeka Was kolejny.   :)

♦ Nowością jest to, że członek BL posiada admina na każdym serwerze jaki jest. Dodatkowym Waszym obowiązkiem jest pilnowanie na nim porządku, wiadomo nie cały czas bo każdy ma swoje życie ale w miarę rozsądku a tym bardziej jak zgłaszany jest czit na sb.   :)

 

 

 

Podania składamy pod tym tematem do 04.09

Powodzenia!

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: EXEN

Wiek: 17

Data rejestracji na forum: w Marcu tego roku

Ile spędzasz czasu dziennie na forum?: tak do 6h conajmniej, minimum myślę że 2h, chyba że miał bym zawalony dosyć dzień

Doświadczenie w ocenianiu: Myślę że spore, dużo cziterów już udupiłem  B) 

Obsługiwałeś wcześniej AMGBANS?:Umiem się obsługiwać tylko adminem na serwerze, ale nauczyć się tego to też nie problem :)

Byłes banowany na forum lub serwerze?: jedynie ss'y

Dlaczego ty?: Zgadnij xd A tak serio, to myślę skromnie mówiąc że mam już dosyć sporę doświadczenie jeżeli chodzi o cs'a

Coś od siebie: Nie jestem bajko pisarzem i nie wiem co tu napisać :c

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: PluszaQ

Wiek: 22 

Data rejestracji na forum: 29 marzec ad 2016

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: od 5 minut, do 5 godzin. Został mi ostatni tydzień w robocie, potem praktyki, więc czasu będzie więcej. Wprawdzie na telefonie demka nie rozpiszę, ale SSy to nie problem sprawdzić

Doświadczenie w ocenianiu: Powiedziałbym, że duże. Przez moje ręce przewinęła się na prawdę masa demek i SS'ów, więc doświadczenie nabyte już mam

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Nie raz i nie dwa, 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nic takiego sobie nie przypominam

Dlaczego Ty?: Bo mam nabyte z wiekiem doświadczenie, nienawidzę odpałów, na prawdę rzadko się mylę i wystarczająco czasu, by się tym zajmować

Coś od siebie: Poczytajcie wywiad i temat z przywitaniem, to się dowiecie więcej :P

  • Lubię to! 2

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość daqu.

Nick: daqu
Wiek: 15 lat
Data rejestracji na forum: 30 mar 2016
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: 1h-3h

Doświadczenie w ocenianiu: Hmm, raczej nie jest to bardzo zaawansowane doświadczenie, ale jednak miałem styczność z bardzo dużą ilością odpałów. SS'y przechodziły przez moje ręce masami, lecz gorzej jest z demkami. Ale wiem jak zachowuje się cheater pod presją np. Jakiś Clutch'y lub dużej ilości przeciwników.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak obsługiwałem się nim na dawnej dawnej sieci. :)
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: 1 ban za SS'y na tym forum i 2 za obraze. Nie będę się krył, że w tamtych momentach byłem wybuchowy.
Dlaczego Ty?: Ponieważ będę miał czas w domu na sprawdzanie demek czy ss'ów  (nawet w czasie szkolnym, wyjątkami będą sprawdziany w szkole bądź ważniejsze obowiązki w domu), znam się na tym i chcę pomóc serwerowni w likwidowaniu tego "ścierwa". 
Coś od siebie: Nazywam się Dominik i mam 15 lat. Pochodzę z bardzo małej wioski, którą i tak zna tylko kilka osób. xd Lubię grać w cs'a, pogadać z ludzmi na ts'ie or znajomymi w realnym świecie. Nienawidzę osób tak potocznie zwanych "spalonymi". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Dizzy

Wiek: 15 lat.

Data rejestracji na forum: 3 czerwiec.

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: 2,3 godziny dziennie. Ostatnio sporo więcej jak widać. 

Doświadczenie w ocenianiu: Duże posiadałem tą range wiele razy i nie było ze mną problemów, dlatego uważam że ta ranga jest odpowiednia dla mnie.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: TAK wiele razy.

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nie jeszcze nigdy. 

Dlaczego Ty?: Jestem często na forum, znam się na rzeczy, Malina możesz mi zaufać i dać mi szansę ponieważ ostatni czas mój związany z forum nie był zbyt dobry, ale myślę że wybaczysz mi moje zachowanie i wgl. wszystko będzie okej(już jest)

Coś od siebie: Zapraszam do przywitania. 

 

Tak mam 1 warna ale malina do mnie napisze z treścią sms. :D 
  • Lubię to! 1

GG:53968161

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:vequu

Wiek: w grudniu 17

Data rejestracji na forum:28 Marzec 2k16

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:hmm ciężko mi to teraz ocenić, bo zaczyna się rok szkolny 

Doświadczenie w ocenianiu:Myślę, że dosyć wysokie. Byłem już tutaj BL

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:Tak

Byłeś banowany na forum lub serwerze?:Nie

Dlaczego Ty?:Ostatnio wraz z 2 innymi osobami narobiłem trochę Shitstormu na forum, więc chcę teraz, to naprawić. Wspomniałem również wcześniej, że byłem już tutaj BL i myślę, że radziłem sobie całkiem dobrze. 

Coś od siebie:Sylwek, 17 lat. Uczę się w Szkole Morskiej i gram w MKS Flota Świnoujście skąd również pochodzę ;)

 

 

 

 

Tak wiem, mam warny, ale odrobienie ich to raptem 30 minut pracy, więc do końca tygodnia ich już nie będzie. 

  • Lubię to! 2

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: `sky

Wiek: 19

Data rejestracji na forum: 29.08.16

Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Do 3h. Niestety, matura na pierwszym miejscu.

Doświadczenie w ocenianiu: Spore. Ach, ta wrodzona skromność :D

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: To cacko znam jak własną kieszeń. Wcześniej musiałam zgłębiać o nim wiedzę i maczać w tym paluszki, bo inaczej nie zaszłabym tak daleko (J@).

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Nope.

Dlaczego Ty?: Ogarniam zabawę w te klocki, więc czemu nie? Obawiam się, jak może zareagować społeczeństwo, ale... Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana!

Coś od siebie: Cenię sobie pracę w zgranym zespole, a to chyba najważniejsze. Ponadto potrafię zachować zimną krew, gdy wymaga tego sytuacja. Nie będę rzucać pustych słów na wiatr i obiecywać, że nie zawiodę (bla bla bla), bo kiedyś na pewno podwinie mi się noga - nie jestem ideałem. Lepiej dmuchać na zimne.

  • Lubię to! 4

6R6O8yn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nowymi członkami BL zostają:


 


@daqu.


@`sky


 


Dlaczego oni?


Najlepiej rozpisali demko oraz sprawdzili podesłane ss. ;)


 


 


Po admina/bansy zapraszam do Opiekunów!


Gratuluję!


  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.