Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Z wielkim bólem serca...


Tнacкeт.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie marynarze!

 

Niestety czas mój dobiegł końca. Jestem zmuszony opuścić Wasze horyzonty. Ogólnie rzecz mówiąc powodem odejścia są problemy osobiste i zdrowotne. Szczegóły nie są potrzebne, tylko jedna osoba na forum zna dokładne przyczyny i niech tak pozostanie. Co tu mówić? Cieszę się, że mogłem od początku pomagać w rozwoju forum dokładając kilka swoich cegiełek. Mam tutaj na myśli różne stanowiska, czyli Opiekun Kącika Śmiechu, Admin DD2 oraz DM, a także Redaktor. Myślę, że swoje obowiązki wykonywałem dobrze. Dziękuję głównie Malinie, bo to teoretycznie ona akceptowała wszystkie moje podania. Nikogo z osobna pozdrawiał nie będę, gdyż każdy jest wyjątkowy.

Kiedy wrócę? Jeśli chce ktoś znać okres, w którym wrócę, to przeczytajcie gazetkę, tam jest napisane. :D Oczywiście czasem będę tutaj wpadał, aby zobaczyć jak sobie radzicie.

Cieszę się, że poznałem tutaj dużo wspaniałych ludzi i życzę Wam wszystkiego najlepszego w dalszym rozwoju sieci!

 

 

PS. do wszystkich. Nie traćcie czasu na komputer, internet i gry. Ograniczajcie to i utrzymujcie kontakt z rzeczywistością, 15-latek Wam to mówi!

 

 

Do zobaczenia i z fartem!  :siema:

  • Lubię to! 1

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający
;( ziomus wracaj prętko bo na internetach nikt nie pisze tak przyjemnie jak Ty. Co ja bede teraz czytac :( żegnaj nie na zawsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;( ziomus wracaj prętko bo na internetach nikt nie pisze tak przyjemnie jak Ty. Co ja bede teraz czytac :( żegnaj nie na zawsze

Jakie urwa na zawsze?! Pogrzało Cię od tego komputera juz. 

Thackeciku Nasz ulubiony, zdrowiej, bądź szczęśliwy, ułóż wszystko co Ci leży na sercu, a potem.. może wróć? 

Cieszę się, że poznałem tak ciekawego człowieka, tak ogarniętego i spokojnego.

Nie żegnam, acz czekam na wielki powrót :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Ty wiesz, że na Ciebie czekam. :)

Powodzenia i nie żegnam się bo wiem gdzie mogę Ciebie męczyć! ;p

Dziękuję Ci za wszystko! :)

  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się ;)

Twój wybór więc nie będę nalegał, żebyś zmieniał decyzję, inni też nie powinni tego robić. Chcesz zmienić coś w swoim życiu to zrób to. Powodzenia!  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary moj.ziomeczku trzymaj sie i wracaj szybko nygusie ? :)

A ja myslalem ze zostaniesz tutaj jeszcze bo mialem wejsc za niedlugo z serwerem nowym szkoda ze juz nie zobaczymy sie ?

Nowy serw bd tutaj wstawiony odemnie myslalem ze sb pograsz na moim serwie ?

Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.