Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[CS 1.6] Jak zbanować uciekającego gracza?


vequu

Rekomendowane odpowiedzi

W owym poradniku pokaże wam, jak zbanować gracza, który dopiero co opuścił nasz serwer.


Zapraszam!


 


 


Dla przykładu - "odpał" wie, że jesteście adminem i widzi, jak wchodzicie na serwer, ze strachu wychodzi. 


W przypadku 100% pewności, że gracz ten jest odpalony możecie dać mu bana chwile po tym, jak wyszedł z serwera.


 


Jak to zrobić?


 


Wpisujemy w konsoli "amx_last" i wyświetla nam się lista graczy, którzy ostatnio wyszli z serwera.


 


Następnym krokiem będzie już tylko nadanie bana cheatującemy.


Ponownie w konsoli wpisujemy "amx_addban "ip" "czas" "powód"


 


W przypadku bana permamentnego w czas wpisujemy 0, a gdy np. chcemy dać bana na godzinę, wpisujemy 60


sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A ostatnio pełno adminów nie mogło zbanować osoby, która cały czas wbijała, reklamowała i wychodziła ;)

sygna.png.0ebe34fdbb36feb71ea8bb4967022809.png

"Tato ja wyjdę na ludzi, pokaże tylko, że można muzycznie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ostatnio pełno adminów nie mogło zbanować osoby, która cały czas wbijała, reklamowała i wychodziła ;)

Amx_last . Dodają bana, a jak to nie pomaga oznaczają gracza permamentnie. I gdy gracz odświeży server. Pokazuje mu ze tak jak by był wyłączony , dużo osób tego nie wie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komendy takie to przy tej "skali" od 1 do 10 to że znajomością 4 powinien już wiedzieć

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ponczuuu zmienił(a) tytuł na [CS 1.6] Jak zbanować uciekającego gracza?
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.