Skocz do zawartości

Polecane posty

Napisano (edytowany)

Wzór zgłoszenia reklamacji zakupionej usługi

Nick / carmageddon

Serwer: dd2

Usługa (admin/slot/vip/premium/rezerwacja nicku): vip

Ilość dni usługi: dwa razy po 7 dni i 3 razy po 3 dni

ID użytkownika w sklepie*:

Gdzie kupiłeś usługę (sklepik/opiekun): sklep sms

Data złożenia zamówienia: 6.01.2020 
Opis problemu: 

Po kazdej prubie kupienia vip wyswieltalo sie powiadomienie axm ze usluga vip zostala aktywowana na ten okres czasu ktory próbowałem lecz w nowej rundzie nie bylo vip'a. Na pomoc przyszedl admin SEBOL ktory poradzil mi wpis ac kilka komend w konsoli lecz to także nic nie dalo

Edytowano przez Carmageddon1111
By Nescio,

Nie tworzy się tematów byle gdzie, tylko należy najpierw znaleźć odpowiedni dział lub zapytać. Z tego co widać to vip dotyczy któregoś serwera, więc temat przeniosłem do działu "Reklamacje", edytuj go i zastosuj wzór https://cs-maliver.pl/topic/3309-wzór-zgłoszenia-reklamacji/.

By Malinaa. ❤,

Edytuj temat i podstaw do wzoru https://cs-maliver.pl/topic/3309-wz%C3%B3r-zg%C5%82oszenia-reklamacji/

Napisano

Musisz zastosować się do wzoru i napisać od nowa i wtedy będzie pomoc. 

8868-chyba-kazda-z-nas-jest-romantyczka-.gif

Napisano

Vip na 13 dni dodany na nick i hasło, które wpisywałeś w sklepiku. Będzie po zmianie mapy. 😉 

Jak wpisać hasło?

setinfo _pw "mojehaslo"

bn.jpg

qlU3lUK.gif

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

O nas

Najlepsza sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO, wejdź sam i przekonaj się! W internecie jesteśmy już od 26 marca 2016 i cały czas kierujemy się ku szczytom!

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Regulamin Polityka prywatności Warunki korzystania z serwisu Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.