Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

<span class="ipsBadge" style="background:#008000; font-weight: bold; font-size: 8pt;">PRZYJĘTE</span> Podanie Bye


Bye

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bye
Wiek: 18
Jak długo zajmujesz się grafiką: od paru lat lecz robie to tylko dla przyjemnosci
Jakich programów do edycji grafiki używasz: paint  photoshop cs6
Trzy twoje prace (link):

 Ot4pEmu.jpg

Hrouxci.jpg

T3IJ6gi.jpg

 

Moje prace nie są wybitne, nie posiadam dużych zasobów praktyki w grafice. Robie to tylko jako hobby w wolnym zasie. Mam nadzieję, żę taki grafik też wam sięprzyda. Zauważyłem, że grafika leży od pewnego czasu. Mam nadzięje, że pomoge :)

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Gość daqu.

Jestem na przyjęciem go na posadę grafika, lecz żebyś się nie urwał z robotą tak jak było w wakacje, ale mam nadzieję, że tak już nie będzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

Wiek

Slabe prace

Tak sb aktywny

Przez ostatni miesiąc byłem w delegacji i nie miałem czasu dla sieci

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafików nie widać, chociaż jest ich dwóch mają to w poważaniu, więc ja osobiście jestem na tak, prace w miarę ładne, przejrzyste, wiek odpowiedni - powodzenia.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tym nie znam od strony technicznej, a od strony wizualnej prace mi się podobają. Pozostali graficy jakoś nieaktywni, więc jak najbardziej świeża krew jest na potrzebna.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.