Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

<span class="ipsBadge" style="background:#FF0000; font-weight: bold; font-size: 8pt;">ODRZUCONE</span> Podanie By Hades


Hades

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Hades[T]
Wiek:14 (trochę lipa)
Jak długo zajmujesz się grafiką:1 rok wciąż się uczę 
Jakich programów do edycji grafiki używasz: paint , gimp 
Trzy twoje prace (link
): K4yKrw.pngcZrL9U.pngMswAIW.pngIjI8Xw.png

  • Lubię to! 1

uXsmuT.gif

        Miej Wy**bane a będzie ci dane

a76da79e000923fe4fe19076.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, dupy nie urywa. Zanim mnie zminusujesz, pamiętaj - lepsza gorzka prawda niż słodkie kłamstewko. Nie chcę wyjść na wredną i bezlitosną s*kę, dlatego oszczędzę Ci szczegółów na temat Twoich prac. Mam jednak cichą nadzieję, że mój post będzie dla Ciebie motywacją do dalszej nauki.

  • Lubię to! 1

6R6O8yn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma, dupy nie urywa. Zanim mnie zminusujesz, pamiętaj - lepsza gorzka prawda niż słodkie kłamstewko. Nie chcę wyjść na wredną i bezlitosną s*kę, dlatego oszczędzę Ci szczegółów na temat Twoich prac. Mam jednak cichą nadzieję, że mój post będzie dla Ciebie motywacją do dalszej nauki.

i takie wypowiedzi szanuję :) dzięki za rady.

uXsmuT.gif

        Miej Wy**bane a będzie ci dane

a76da79e000923fe4fe19076.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoje prace nie są jakieś szałowe. Proponuje przejść na photshopa gdyż gimp jest bardzo ograniczony i muli. 
Jeżeli chcesz się uczyć poszukaj poradników na zagraniczych stronach an temat grafiki komputerowej. Jest ich multum

  • Lubię to! 1

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że na prawdę przydaliby się nam graficy bo jest krucho.. to słabe podanie. I zaskocze wszystkich ale jestem na tak, dajmy mu szanse. Potrzebujemy grafików, zobaczymy jak sobie poradzi. Będę trzymał kciuki, jesli sobie nie będzie radził odbierzemy range. To jest moje zdanie. :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie + zmień ten kolor czerwony, prace na słabym poziomie, dużo nauki jeszcze przed Tobą + Twój wiek mnie przeraża wymagania są trzeba ich przestrzegać, wypowiadanie się we własnym podaniu.

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B

Jestes mlody i ciągle sie uczysz. Jesli masz checi to bedzie tylko lepiej. Mysle ze mozna dac szanse. Bedzie mial motywacje do rozwijania sie.

Ranga grafik zobowiązuje do pewnych umiejętności. Dodadnie napisu nie czyni z ciebie grafika. Przed nim wiele godzin nauki. Bez rangi może też wstawiać swoje propozycje do zleceń którzy gracze wstawiaja. Ranga grafik to jest upietnowanie doświadczenia oraz kreatywności jaką jesteś w stanie dac. Mając rangę nie jest w stanie zrobić więcej niż do tej pory. Ucz sie młody, mogę tobie w tym pomóc lecz nie nauczyć tego za Ciebie. Aby zrozumieć techniki oraz ich wykorzystanie i mieszanie ich tak aby stworzyć cudo, to już musisz sam znaleźć swój styl oraz swoją drogę. Oglądaj ile wlezie poradników nawet tych nie potrzebnych dla Ciebie w danym momencie, zobaczysz że się przyda prędzej czy później nawet jakąś część tego poradnika. Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować podaj na pw kontakt, fb albo steam a chętnie Cię naprowadze na ciemną stronę mocy

  • Lubię to! 2

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B

Ranga grafik zobowiązuje do pewnych umiejętności. Dodadnie napisu nie czyni z ciebie grafika. Przed nim wiele godzin nauki. Bez rangi może też wstawiać swoje propozycje do zleceń którzy gracze wstawiaja. Ranga grafik to jest upietnowanie doświadczenia oraz kreatywności jaką jesteś w stanie dac. Mając rangę nie jest w stanie zrobić więcej niż do tej pory. Ucz sie młody, mogę tobie w tym pomóc lecz nie nauczyć tego za Ciebie. Aby zrozumieć techniki oraz ich wykorzystanie i mieszanie ich tak aby stworzyć cudo, to już musisz sam znaleźć swój styl oraz swoją drogę. Oglądaj ile wlezie poradników nawet tych nie potrzebnych dla Ciebie w danym momencie, zobaczysz że się przyda prędzej czy później nawet jakąś część tego poradnika. Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować podaj na pw kontakt, fb albo steam a chętnie Cię naprowadze na ciemną stronę mocy

Dzięki za wypowiedź ale te prace robiłem 5 minut jeśli posiedzę dłużej umiem stworzyć "cudo"

uXsmuT.gif

        Miej Wy**bane a będzie ci dane

a76da79e000923fe4fe19076.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wypowiedź ale te prace robiłem 5 minut jeśli posiedzę dłużej umiem stworzyć "cudo"

I te cuda trzeba było nam zaprezetowac a nie jakieś za przeproszeniem gowna babci Marysi.

To sieć przyszłości a nie sieć stworzona przez 15 latka na 4 miesiące bo potem mama pieniędzy nie da. Tutaj każdy mysli przyszlosciowo oraz przemysli 2 razy zanim coś zrobi. Tutaj rangi od tak nie są dawane. Trzeba się postarać aby rangę dostać. Lepiej smakuje własnoręcznie zebrany owoc niż kupiony pamietaj.

  • Lubię to! 1

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A ja proponuje zrobić tak... nie widziałam aktywności dużej w zleceniach, dodatkowo dochodzi młody wiek oraz średni poziom prac.

Popracuj więcej, poczytaj trochę poradników i bądź bardziej aktywny, wtedy złóż podanie ponownie za 1/2 tygodnie i zobaczymy postępy. ;)

 

Chwilowo odrzucam. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***




Ten temat został zamknięty przez moderatora.


po.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z poważaniem,
Administracja CS-Maliver.PL

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.