Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Podanie z Seeerwerem


Rekomendowane odpowiedzi

 

Coś o Tobie: (Mam lipne imie zostańmy przy Zielonej)

 Wynajmuje we Wrocławiu mieszkanie i mieszkam gdzies w nim ok roku 😄 Pochodze z Warszawy. Jestem osobom kreatywną studiowałam technikę - hotelarstwo do tego jestem wszelako uzdolniona i mam dobry styl jestem osobom unikatowa wyróżniająca sie z tłumu posiadam charyzmę i zajebista osobowość. Od dziecka boje sie pajaków i nie lubie nudy 😄 mój serwer i moja osoba idealnie sie tutaj nadaje bo nie będzie stypy na serwerze nie bedzie nudy na forum i będa dobre dymy nie będziecie umierać z nudów ps nie jestem pazerna ale dużo wymagam i jak sie upre to już koza bita musi tak być 😄
Inni Opiekunowie: Bartek 27l - Maruda 
Typ Serwera: FFA
Ilość Slotów: 21 
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/91.224.117.96:27665
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Każdy ma jakies wymaganie ze serwer ma jeden dzien to musi byc full ale hallo dlaczego ny nie dać szansy skoro mamy ochotę zroi coś fajnego i wkładamy w to duże serce i dużo KASY nia patrzać oh ah nie jestem materialistka 😉 . Jeśli nie ti będziemy dalej szukać a kazde odrzucenie będzie głębsza MOJĄ  mobilizacją, To przykre że, ktoś ma chęci i nawet da te 20 zł za dzień to i tak go zbesztaja bo serwer nie jest pełny. Nam nie trzeba rarytasów i innych dupereli wystarczy nasz kawałk miejsca tak zwanego działu.
Kontakt: ts,gg,instagram,fb,snap
Udostępnienie serwera na konto sieci (tak/nie): nie wiem o co kaman niech bedzie tak XD

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że tak 😉

+Wiek właścicieli

+mod, którego nie ma na sieci

+w miarę rozkręcony, bo ktoś tam pyka

+udostępnienie 

 

 

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można dać szanse why not, przez chwilę miałem cichą nadzieje, że to serwer CSGO, no ale cóż darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Moda nie mamy, widać zapał jest, wiek jest co doceniam, mam nadzieje, że nie zwiniecie rzeczy po kilku dniach. Także jestem na TAK

bvMDciL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Fundator

Jestem na tak nowy serwer się przyda 

+wiek 

+zawsze coś nowego 

+rozkręcony 

3sGOnkv.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jestem za jak najbardziej. Odezwij się do mnie na pw po dział i załatwienie wszystkich formalności. 🙂 

 

podanie-przyjete.png

 

Po odbiór rangi zapraszamy do działu: KLIK!
  • Lubię to! 1

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.