Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Rekomendowane odpowiedzi

Coś o Tobie: Nazywam się Dominik, jestem młodym lecz dość ambitnym chłopakiem, za sobą mam już 20 wiosen ^^. Lubie przebywać z ludźmi i dobrze się bawić nie tylko na świeżym powietrzu, stąd też pomysł na Ts, jest to również dla mnie forma odpoczynku po pracy.

Inni Opiekunowie: Dwóch, po przyjęciu serwera obowiązkowo rejestrują się na forum
Typ Serwera: Głosowy - TeamSpeak3
Ilość Slotów: W obecnej chwili 64, planujemy je stopniowo zwiększać, jest to kosztowne więc wszystko robimy z głową. Napływ graczy = Więcej slotów.
Link GameTracker: https://www.gametracker.com/server_info/31.133.6.4:6450/
Dlaczego chcesz do Nas dołączyć?: Parę lat temu prowadziłem serwer, który posiadał dziennie 200-300 aktywnych użytkowników, z powodów osobistych musiałem go zamknąć, teraz chciałbym to powtórzyć. Wydaje mi się, że jesteście odpowiednimi ludźmi i w zasadzie możemy sobie pomóc. Planuje otwarcie w okolicach 1/06/20, dla Was udostępniam go teraz, co do obustronnej pomocy, wiadomo Wy dajecie ludzi mi - ja daje Wam, jakich? W planach ściągnięcie wielu YouTuberów/Streamerów, na oku mamy kilka serwerów "wolnostojących", tzn bez forum, myślę że chętnie by dołączyli do w ten sposób rozwijającej się współpracy, ja ściągam ludzi, promuje siebie i Was jednocześnie. Wy nie macie nic do stracenia, a w zasadzie zyskacie - nie musicie płacić tak jak dotychczas za obecny serwer, bo robię to ja, serwer zautomatyzowany, z reklamą. Jeśli chodzi o to co oferuje jeśli się zgodzicie, (rangi etc.) dogadamy to już w cztery uszy 🙂

Kontakt: Obecnie tutaj na forum, jeśli będzie trzeba podam IP Ts, a jeśli podejmiemy współpracę kontakt SMS/Messenger.

Udostępnienie serwera na konto sieci (tak/nie): Nie

 

Dodam, Logo serwera oraz wszelkie banery parę dni temu zostały zlecone grafikowi, czekamy na efekty końcowe, Zaplanowana reklama na wielu serwisach, w tym Cssetti, ale to niebawem. Wszystko po kolei.

Zachęcam do wypowiedzi, pozdrawiam 🙂

 

@Włóczykij jak najbardziej masz racje, zdaje sobie sprawę, że drugi jest zbędny, rzecz polega na tym, żeby zastąpić obecny, odciążyć finansowo Właścicieli, a i przyciągnąć więcej ludzi bo reklamą zajmują się dwie strony, Forum i Ts, wzajemna współpraca, Coop się opłaca. ^^

@Łukasz @Karol. rozumiem, że odciążenie znikome, ale nie sądzicie że łączyć siły dobry pomysł? Wy chcecie rozwijać Sieć Cs, my Ts, z naszej strony także wpada reklama i nowi użytkownicy, sporo z nich też szuka serwerów Cs, które oferujecie Wy. W tej sytuacji następuje wymiana Użytkowników, a teraz serwer macie tylko dla siebie, który tak naprawdę nie przyciąga ludzi z zewnątrz. A i zadbać o niego możemy wspólnie, kwestia uprawnień to kwestia wspólnej rozmowy 😉 Ale szanuje decyzję.

Edytowane przez CI4ST3K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mnie odciążać finansowo, bo to dla mnie zerowe koszty i za dużo czasu włożyłem by TS działał jak działa. Także jestem na NIE

  • Lubię to! 2

bvMDciL.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy byłby jakiś serwer w grze.

ts3 jest zbędny, bo mamy swój i jak napisał Łukasz, są to dla niego zerowe koszty, więc dużego odciążenia finansowego nie będzie

  • Lubię to! 2

ciapaniegif.gif.cddc6232c47376f70999d040bd2b1c3f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nasz ts3 jest opłacony na rok, więc byłoby mega szkoda aby te pieniążki poszly w błoto, bo byśmy przeszli. Dodatkowo @Łukasz włożył w ten serwer kupę swojego czasu, aby on tak funkcjonował.

Dlatego muszę niestety podanie odrzucić ale dzieki, że o nas pomyślałeś i zapraszamy z innymi serwerami jak najbardziej! 🙂

 

podanie-odrzucone.png

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.