Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

<span class="ipsBadge" style="background:#008000; font-weight: bold; font-size: 8pt;">PRZYJĘTE</span> Hades Grafik?


Hades

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Hades

Wiek:14 (trochę lipa) 
Jak długo zajmujesz się grafiką: rok (wciąż się uczę)  
Jakich programów do edycji grafiki używasz:gimp , testuje ps (photoshop'a)
Trzy twoje prace (link):CPKJQF.jpg1NGZ9y.jpgSETm0y.jpg
MAM NADZIEJĘ ŻE SIĘ PODOBA :)

uXsmuT.gif

        Miej Wy**bane a będzie ci dane

a76da79e000923fe4fe19076.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przydał by się ktoś kto by umiał avatary robić, bo z tego co widziałem to tylko sygnatury przechodzą a avatarów nikt nie robi xd Prace spoko jeżeli dopiero się uczysz, i dopiero testujesz ps'a ;) A co do wieku to jak dla mnie nie ma znaczenia, liczy się talent i chęć do pracy  :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu jestem na nie ze względu na fakt, iż zignorowałeś wskazówki @Malinaa. w poprzednim podaniu. Grafik ma za zadanie dobrze reprezentować sieć, a z Twoim młodym wiekiem i słabiutkimi pracami wizja przyszłości stoi pod znakiem zapytania.

  • Lubię to! 2

6R6O8yn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał zobaczyć tutaj jakąś pracę która nie będzie mi kierowała myśli w stronę jakiegoś darmowego edytora obrazków z ciekawymi opcjami. Te nie są takie najgorsze ale nie wyglądają one na te z gatunku "czasochłonnych". Poza tym dalej nie ma żadnej aktywności w dziale grafiki, a takie były chyba wytyczne przy poprzednim podaniu. Bliżej mi do nie niż tak niestety.

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś się dobrze rozejrzał znalazł byś mnie w dziale z grafiką :)

Po pierwsze nie wypowiqdaj sie we wlasnym podaniu !!!!!

Po drugie . Dam ci malutkie tak z przechyleniem na neutral.

Prace takie sobie

Wiek slaby

Popracuj jeszcze po ćwicz ! Daj z siebie wszystko i wtedy pochwal sie pracami

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna rece do pomocy sie przydadza. Ale ucz sie ucz! Jeszcze wiele przed toba.

Neutral

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż ktoś Mi avatara zrobi :3 

Na tak! Bo obecni graficy za przeproszeniem CHUJA ROBIĄ..

Przepraszam Ciebie bardzo, ale ja i zapewnie rezta grafików na takie podejście ze lepiej nic nie wstawiać niż wstawiać jakieś gowna. Jeżeli graficy nic nie robią to proszę powiedz mi to w oczy ze nic kompletnie nie robię. Ale po co lepiej walić farmazony...

Hades stara się ale przed nim wiele godzin nauki aby mógł zostać grafikiem na dzień dzisiejszy nie jest godzien tego stanowiska. Musi pokazać znacznie więcej.

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Ciebie bardzo, ale ja i zapewnie rezta grafików na takie podejście ze lepiej nic nie wstawiać niż wstawiać jakieś gowna. Jeżeli graficy nic nie robią to proszę powiedz mi to w oczy ze nic kompletnie nie robię. Ale po co lepiej walić farmazony...

Hades stara się ale przed nim wiele godzin nauki aby mógł zostać grafikiem na dzień dzisiejszy nie jest godzien tego stanowiska. Musi pokazać znacznie więcej.

Karwasz kawka?! Czy ktoś robi zlecenia? Nie, może oprócz Ciebie, ale Tamci to tylko range mają i w Ciula lecą..Jakby wszystko było cacy, to By chociaż dajmy przykład:Moje zlecenie, nie ruszone..

Jaka nauka? Może chłopka jest kumaty i raz dwa zaczai o co chodzi w Tym wszystkim.

Dziękuje Dobranoc.

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***




Ten temat został zamknięty przez moderatora.


pn.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z poważaniem,
Administracja CS-Maliver.PL

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.