Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

V2 na mnie czas


Rekomendowane odpowiedzi

Witam tym razem krótsze pożegnanie nie będę owijał w bawełnę mam stanowisko na innej sieci a wiec pomagał będę innej ale was nie oczerniał dziękuje ze mila  grę zegnajcie :P Pozdrawiam wszystkich bo naprawdę jesteście zajebiści no ale wyszło jak wyszło przepraszam i zegnam się z  wami
#Czekam na hejty , jak chcecie zbanujcie mi konto ale nigdy nic złego na wasza siec nie mówiłem i nie powiem a wiec
Życzę sukcesów  hejka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pa :)

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Wspierający

a Ty niedawno nie pisałeś przywitania, baj ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A mnie to już śmieszy, gdyby nie to, że wczoraj zwróciłam Ci uwagę, że jesteś kłamcą to sytuacja pewnie by nie wyszła. :)

Myślę, że nie masz tutaj czego szukać.

  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się Ziomeczku. Z taką chwiejnością wrócisz tutaj szybciej niż się innym wydaje ;p

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie tłumacz, wszyscy doskonale wiemy, że gdyby ta sytuacja nie wyszła, dalej byś leciał w ciula i mamił ludzi bajeczkami. Ta akcja z wypadkiem, po którym jesteś cały poobijany, jak mniemam też jest zmyślona, na potrzeby wytłumaczenia się z tego, że mało cię na forum widać. Ehh, dobra, nvm, ja wiem jaki jesteś, od początku mi się nie podobałeś. Nie pozdrawiam

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się nie tłumacz, wszyscy doskonale wiemy, że gdyby ta sytuacja nie wyszła, dalej byś leciał w ciula i mamił ludzi bajeczkami. Ta akcja z wypadkiem, po którym jesteś cały poobijany, jak mniemam też jest zmyślona, na potrzeby wytłumaczenia się z tego, że mało cię na forum widać. Ehh, dobra, nvm, ja wiem jaki jesteś, od początku mi się nie podobałeś. Nie pozdrawiam

nie ta bajeczka nie została wymyślona , wypadek był prawdziwy , i nie zagram w najbliższym meczu , ale cie to pewnie nie obchodzi.

Hanq Spokojnie nie wrócę

Przepraszam szczerze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.