Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Przenoszenie na specta zamiast kick'a


Różyk

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj,
grając wczoraj na serwerze włącznie ze mną było chyba 6 osób, no i jak to się każdemu może zdarzyć i na pewno zdarza przy komputerze po zginięciu zminimalizowałem gierkę i zatraciłem poczucie czasu co poskutkowało wyrzuceniem mnie z serwera z ręki admina. Moja propozycja jest w takim razie taka żeby te "kopy" zamienić na przenosiny gracza na specta, aby mógł on sobie po załatwieniu spraw wrócić spokojnie do gry. Oczywiście zmiana tego typu byłaby stosowana np. do momentu gdy na serwerze jest mniej niż ~12 osób.
Zmiana typowo wycelowana w ludzi którzy znajdują serwer w zakładce "internet", bo drugi raz już go mogą nie znaleźć.
 

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin CS 1.6 [Only DD2 #1]

Owszem, wczoraj na spect zrobilo się tłoczno, ale były to same nowe osoby którym pewnie nowe rsy jak i skiny się długo pobierały dlatego było ich widać na spect.

Tak w ogóle czy serwer sam nie wyrzuca za bycie długi czas na spect? Oczywiście chodzi mi o graczy, nie o adminów

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin.exe napisał:

Owszem, wczoraj na spect zrobilo się tłoczno, ale były to same nowe osoby którym pewnie nowe rsy jak i skiny się długo pobierały dlatego było ich widać na spect.

Tak w ogóle czy serwer sam nie wyrzuca za bycie długi czas na spect? Oczywiście chodzi mi o graczy, nie o adminów

Wyrzuca wszystkich ze specta bez wyjątku 😄 

edit:

To, że serwer automatycznie wyrzuca ludzi nieaktywnych nie jest na pewno żadnym problemem, bo to nie jest wbudowana funkcja tylko zapewne jakiś plugin który można albo usunąć albo zmienić jego czas czuwania 🙂

 

Powiem ci że jest możliwość zmiany czasu w pluginie i już 😛 Wszystko idzie ogarnąć 

e46.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że serwer automatycznie wyrzuca ludzi nieaktywnych nie jest na pewno żadnym problemem, bo to nie jest wbudowana funkcja tylko zapewne jakiś plugin który można albo usunąć albo zmienić jego czas czuwania 🙂

  • Lubię to! 1

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Admin CS 1.6 [Only DD2 #1]

Jeżeli miałoby to działać na zasadzie takiej że gracza ktory jest afk, serwer przerzuca na spect a po minięciu tych 5 kolejnych rund bez jego aktywności wyrzuca z serwera to myślę że to dobry pomysł 

  • Lubię to! 1

punisher GIF by Marvel's Daredevil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok

Po 40 sec AFK przerzuca na SPECT

Na spect 5 minut pozniej OUT (5 rund to za duzo, liczac po 2 minuty na runde mamy 10 minut, tj połowa mapy , 5 minut jest bardziej optymalne)

Jeśli ktoś poza respem jest AFK przez 60 sec jest zabijany

3 kille po 60 sec  poza respem  OUT

Wszystko zaczyna działać od min 10 graczy na serwerze

Transfer Paki od AFK zostaje tak jak było

 

Pasuje ? 🙂

Jeśli tak to zamykamy temat.

  • Lubię to! 1
  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.