Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ZBANOWANY] jakie podrabiane ss


spawaczalu

Rekomendowane odpowiedzi

Sory ale chyba sie mylisz godzine ss podalem tak od reki nie sprawdzalem bo zaraz jak dostalem ss to je wrzucilem wiec moglo minac max 5 minut .  Patrzalem z dlugiej na drzwi i dostalem ss jakie podrabianie Prosze Cie normalne ss takie jakie miałem w folderze to wrzucielm.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Nie sugerowałem się godziną, którą ty podałeś tylko godziną z bans'a kiedy bana dostałeś. Screeny dostałeś w innym miejscu i jest na nich gracz, który już tutaj długo nie gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jaki gracz przeciez kurde ja wrzucielem to ci mialem w folderze nic wiecej jak mozna podrobic ss?

http://www58.zippyshare.com/v/ofQvfgJ9/file.html zobacz jeszcze raz przeciez co tam jest przerobione wybieglem schowalem sie i nic wiecej nioe widac przeciez jaknym mial to by bylo widac ze mam perfidnie wh no czlowieku prosze cie o wyrozumialosc

 

Ja nic nie przerabialem ani nic Naprawde wrzucilem to ci mialem i tyle kiedy mialbym czas zeby przerobic te zdjecia choc w ogole nie potrafie tego zrobic jak zaraz po banie wrzuiclem ss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nie Fart zmienił(a) tytuł na [ZBANOWANY] jakie podrabiane ss
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.