Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

PRZYJĘTE Podanie Twist


Twist

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jacek

Nick : Twist 

Wiek: 23

Link do GT: Lepiej nie, bo słabo jest. 

Link do Banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:52624664

Mikofon?: Tak

Czy miałeś admina ? Tak

Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Tak

Znajomość Komend Amxx?: 7 a jak sobie przypomne to i więcej, ale nie chce tego robić.

Akceptujesz regulamin? tak

Płatność: Tutaj chyba się dogadamy :)

Dlaczego chciałbym zostać adminem:

Jedynym powodem tego, iż chciałbym zostać adminem jest to, że chce pomóc w rozwijaniu sieci. Często to ja mam wolne rano, a gdy idę na popołudnie do pracy,

a wtedy są inne osoby, które mogą ogarniać serwer. Bardzo często rano ludzie wchodzą na SB i piszą o osobach używających wspomagacze, 

które powszechnie są zabronione, a grono (żeby nie napisać rzesza) osób chcąc uprzykrzyć innym ludziom granie w CS je używa. 

Kolejną rzeczą jest to, iż chciałbym, bardziej zaangażować się w pomoc administracji w tej najgorszej z możliwych sfer jaką jest świat czitera. To przez takie osoby, często ludzie szukają

innych serwerów,. Zapobiegniemy temu, by pokazać, że razem możemy więcej. 

 

Wiem doskonale, że na gt pokaże bardzo mało godzin, gdyż nie kłamiąc bardzo mało gram na cs 1.6, lecz chcąc pomóc mogę wejść co jakiś czas na serwer i popatrzeć. 

Reagowanie na zgłoszenia na sb również wchodzą w grę, w sumie to było myślą przewodnią mojego podania, a bynajmniej powinno być.  

Jeszcze jedno moi drodzy: To czy akceptuję regulamin czy nie, to nie ma znaczenia. Admin jest od tego by egzekwował regulamin na serwerze, nawet gdy nie do końca się z 

nim zgadza. 

 

Coś o mnie:

Nazywam się Jacek. mam 23 lata mieszkam w Gdańsku, gdzie też się urodziłem. Od dziecka interesowałem się piłką nożna, gotowaniem jedzeniem i graniem w gry komputerowe. 

W grę w CS namówił mnie, mój młodszy brat, którego oczywiście serdecznie pozdrawiam, a który obecnie gdzieś chleje piwo czy coś podobnego pali. Sędzia piłkarski, sędziowałem 4 ligę jako 

asystent a A klasę jako sędzia główny, osobiście lepsze wyniki uzyskiwałem jako asystent co też pozwalało mi na sędziowanie wyższych lig. Obecnie przez wykonywany zawód nie mogę 

wykonywać pasji sędziego, gdyż w mojej firmie wszystko musi być na papierze. 

Z mojej pracy jest zadowolony i czuję, że się spełniam w tym co robię. Do sędziowania z wielką chęcią wrócę, lecz najpierw doprowadzę swoją kondycję do należytego poziomu. 

 

Chyba w sumie wszystko na temat, nie składam podania w szybkiej rekrutacji, gdyż nie spełniam wszystkich wymogów. Dlatego wydaje mi się, że liczy się głos graczy czy administracji, która chciałaby się wypowiedzieć czy nagięcie wymagań na admina w moim przypadku będzie odpowiednim krokiem. 

 

Pozdrawiam 

 

 

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Do tego co napisał Bye, niestety tego nie obiecuję, niestety ale nawet wątpię w to że poprawię swoją obecność na serwerze, a jedynie będę jeżeli już na spect, 1.6 nie sprawia mi już wgl przyjemności z gry chyba, że gram z Agatą to jeszcze jestem w stanie chwile pograć, ale jak sama Aga może powiedzieć, nie usiedzę długo :) 

Mój admin byłby stricte od banowania osób, używających wspomagaczy. I nie obiecuję, że moja aktywność diametralnie wzrośnie. 

 

  • Lubię to! 1

tumblr_nk30bdJTpK1und15po1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie pięknie napisane. Lecz nie widzę Ciebie na serwerze, a to jest podstawą przyjęcia na admina
Jeżeli poprawisz swoją aktywność będę jak najbardziej na tak. Jesteś miłą osobą.

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora.


pn.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

 Administracja CS-Maliver.PL

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.