Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Redaktor Jakobinek


Jakobinek ♥

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jakub

Wiek: 15

Staż na forum: Od 9 lipca chyba.

Co przemawia za tym, żeby Cię przyjąć (prosimy o dłuższą wypowiedź): Jakiś czas temu odeszło od nas dwóch redaktorów. Chcąc pomóc Mateuszowi i Łukaszowi uznałem, że sprawdzę swoich sił w redaktorstwie. Pragnę zagospodarować swój wolny czas bo wiem, że to mi się może przydać w przyszłości. 

Czy posiadasz jakieś doświadczenie(gazetka szkolna, blog itp.): Tak, jestem skarbnikiem klasowym. Jako skarbnik wiele razy projektowałem gazetkę szkolną. Nie raz też pisałem życzenia, przemówienia i wypowiedzi dla szkoły.  

Próbny wywiad/news: 

 

 

 

just_sleep.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie,

Masz zbyt maly poziom aby zostac redaktorem, jak na moje oko. 
Sorki za szczerość BRO<3

  • Lubię to! 1

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że powinniśmy dać chłopakowi szansę. Stara się, pisze, rozwija się, więc zmierza w dobrym kierunku.

Jestem na TAK.

  • Lubię to! 1

--------------------------------------------------------------------------------

Kontaktując się ze mną pamiętaj o tym, że potraktuję Cię tak jak ty mnie.

Nie poganiaj mnie do robienia zleceń - Bądź cierpliwy, a zrobię wszystko, żeby nie wcisnąć Ci kitu.

Spodobało Ci się to co robię? Daj +,żebym wiedział, że idę w dobrym kierunku.

Miej wyj$#%ane, a będzie Ci dane.

--------------------------------------------------------------------------------

hEOF1of.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cię, że musze dać nie bo jesteś na prawdę pracowitą osobą i świetnym kolegą z internetu. 
Masz moje nie, ponieważ.. robisz dużo błędów, niektóre przypominają czasy podstawówki, czytałem parę razy Twoje dzieła by zdecydować. Słabe prace, nie znasz podstaw. Sam przyznam się, że jestem słaby z polskiego, mam raptem 3, jednakże jeśli się postaram mam bogate słownictwo i mniej więcej wiem jak i kiedy postawić przecinek. Wracając do profuzji słów. Unikam w ten sposób powtórzeń, które Tobie są dobrze znane, iż wymieniłem ich bardzo dużo w jednej Twojej pracy. 
Przykro mi, nie nadajesz się na ten czas na tą posade, czekam na Ciebie wciąż z niecierpliwością za jakiś czas, chyba że inni mają inne zdanie niż ja i zostaniesz przyjęty. 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Chwilowo odrzucam. Napisz jakas dobra pracę i wtedy spróbuj ponownie. :)

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.