Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

ZBANOWANYSS-y Tu[t]si


Tutsi

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Tu[t]si

Steam id lub IP:  STEAM_0:0:161729944

Data bana: jakoś 22 dziś

Powód bana: SS-y

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting):http://www64.zippyshare.com/v/ai1IThqW/file.html

Opis sytuacji:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

IfFqQHp.png
to ma byc zart?

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 SSy czarne, środkowy normalny, z gry, więc nie ma mowy tutaj o minimalizacji CS'a. Dla mnie to jakiś gówniany AntySS. Spalone jak indyk na święto dziękczynienia. Ktoś jeszcze ma jakieś obiekcje na serwerze co do zgłaszanych przeze mnie osób? Tego tutaj sugerowałem od dobrego tygodnia...

 

Również nie spamuj! Słowne od Maliny.

Edytowane przez Malinaa.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ
Ostrzeżenie

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z nim przed chwilą. 
Powiedział dla mnie, że nie cheatował, lecz w normalnej sytyuacji, by tego nie było. Screenshoty mówią same za siebie, że musiał mieć coś wstrzyknięte podczas gry, gdy były robione powyższe ss'y.

SS mają czas taki jaki powinny mieć, lecz są czarne. A widać na nich jedynie jedną czystą akcję w której gracz z przeciwnej drużyny jest całym swoim modelem widocznym. 

Widoczny wyżej mój screenshot z Winrara. Znajduje się na nim takie coś jak CRC32, czyli bitowe przypisywanie tak zwanego kodu dla danego przedmiotu, do każego jest on wyjątkowy. Tutaj niestety jest identyczny dla 4 screenów co świadczy o skopiowaniu ich.
Jestem za tym, aby dać mu bana i zgłosić delikwenta na BlackListed z demkiem na którym grał przy owych ss'ach. 
Jeżeli ktoś się ze mną nie zgadza proszę się wypowiadać. 

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja się niestety muszę nie zgodzić z wami wszystkimi. Zacznę od PluszaQa, bo taka sytuacja jaką narysowałeś jest możliwa, mógł zminimalizować grę podczas robienia SSów i wtedy wygląda to tak jak wygląda to na załączeniu. Co do crc to też sytuacja jest normalna, bo jeżeli kolega zminimalizował grę to niestety takie są skutki tego działania(tak tak, sam miałem taki przypadek i wiem, że jest to możliwe).

Jako, że wrzucił SSy które nie wskazują jednoznacznie czy on ma czity czy nie, a admin banujący nie był w stanie się określić dokładnie czy jest on spalony czy nie to wyjścia są dwa: albo dajemy mu UB i oddajemy sprawę do BL albo admin banujący daje tutaj niepodważalną rozpiskę.

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1610082157-de_dust2.dem.zip

 

8:40:8 - akcja w czasie której dostał SS'y.

 

Jak widać, gracz gra normalnie, CS nie był minimalizowany. 

 

Czas w bansie:

20:05:39 

Bans spóźnia dokładnie 2 godziny

 

Czasy modyfikacji SS'ów:

22:11:31

22:11:32

22:11:33

22:11:34

22:11:35

Czyli krótko mówiąc wg tego co widać, SSy zostały zrobione prawie 6 minut bo banie. 

Co jest równoznaczne z tym, że gracz przy SS'ach grzebał. A my tracimy czas na zajmowanie się takim zerem, zamiast temat po prostu zamknąć.

 

I nie Różyk, do zbanowania takiej osoby nie potrzeba jednoznacznej rozpiski demka. Wystarczy ta jedna akcja którą podałem i porównanie ją z SS'ami. Bo to, co jest na HLTV i w bansie, nijak się ma do tego co jest na screenach.

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Gracz został Zbanowany!


zban.png
 

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.


Z poważaniem,

Administracja CS-Maliver.PL

6R6O8yn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.