Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Wasze ulubione cytaty


Creating.

Rekomendowane odpowiedzi

,,To trzeba przeżyć, żeby to zrozumieć, żeby w to uwierzyć''

No i oczywiście w odniesieniu do moich kibolskich zapędów.. powtarzam to każdemu który wypowiada się na temat kibiców, a nigdy w życiu na stadionie nie był... ale to ma bardzo dobre odniesieniu do wszystkiego co nas otacza.. jak się czegoś nie poczuje na własnej skórze to nasza opinia jest uwarunkowana tylko tym co powiedzą nam inni i nie jest do do końca miarodajne!

  • Lubię to! 2

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden rozbrajający z Wiedźmina:

"Myślałem, że mam w piwnicy bazyliszka, a to tylko moja stara po węgiel wyszła" 

 

"Kiedy umiera nadzieja, jedyną tarczą wojownika jest jego honor, a bronią odwaga"

 

"Noś w sobie pewność, wiedz, ze osiągniesz cel, a osiągniesz go z pewnością. Nie pozwól, by do Twojej głowy wkradły się wątpliwości, bo Cię zniszczą"

 

"W tym świecie każdy musi umrzeć. Nikt nie ma wyboru. Decydujemy tylko o tym, jak chcemy żyć"  - 14 prawo magii, saga Miecz Prawdy

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.