Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Skarga na Gracza PietrasPL


Vex_D

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym zgłosić skarge na gracza PietrasPL dlatego że dostałem bez podstawnie bana za niby "wyzywanie", jeśli mówi się na czacie uzasadnioną i potwierdzoną dowodami krytyke

to nie powinno się dostawać bana.Aha i to było tak: Wchodze gram na serwerze itp. itd. (1godzin i pół) i nagle dostaje bana Przez Admina (Malinka) Zgłosił mnie PietrasPL i admin (Malinka)

Mnie zbanował, napisała w reason: Wyzywanie + NIE ODC, nie wiem co to może znaczyć wieć proszę o wstawienie dowodów na to że wyzywałem przez gracza PietrasPL.

 

Z tego co wiem że jakiś losowy gracz kogoś zgłosi bo ma złość, i admin zbanuje takiego gracza jaki został on zgłoszony nie może go admin zbanować nawet na 1 SEK!!!.

 

(Proszę o jak najszybsze wyjaśnienie)   Aha i chciałbym się zapytać czy na Steam (czacie prywatnym) można wyzywać i czy to też się zalicza do gry na DD2 cs maliver Bo tak zostałem również poinformowany że wyzywałem na steam Gracz PietrasPL i dostałem bana w grze (Za przeproszeniem, o h*j tu chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cie złożyłem na cb skarge gdy udzielałes się przez mikrofon i wyzywałeś każdemu matkę który powiedział żebyś się zamknął więc ban jest słuszny myślę ze się czegoś nauczysz bo jak narazie pokazujesz na jakim poziomie rozwoju jesteś. PS. Jeżeli umiesz tylko wyzywać czyjąś matkę której nawet nie znasz to wyzywaj swoja i patrz jej w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To co było na steam mnie nie obchodzi...

Widziałam Twoje zachowanie na serwerze nie raz + ile banów masz za kulturę ŁĄCZNIE 9 w tym już raz za obrażanie rodziny. Będąc na serwerze wchodziłeś na txt, upominałam Ciebie bo nie chciała dawać bana ale no widać z Tobą się nie da.

Po banie za kulturę bo zaczęło się Twoje wyzywanie oraz jakiś tekst związany z włożeniem dildo do dupy dostałeś bana na 1h.

No ale Ty wolałeś wejść na aktywnym i dlatego powód bana kolejny miałeś: Wyzywanie + NIE ODCZEKANIE i to był ban już na 1440 cfg.

 

Reasumując bana przedłużam na PERMA. :)

Myślę, że koniec zabawy i udręczania się bo nie zawsze jest admin a wtedy Ty odwalasz samowolkę co odstrasza graczy. :)

  • Lubię to! 5

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.