Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ZBANOWANY] UB


MałyBolo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Bizoneq.

Steam id lub IP:  VALVE_2:0:1103895968

Data bana: 

23.10.2016 - 07:45:34

Powód bana: Czitowanie (XD) 

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): Nie ma 

Opis sytuacji: No gram sobie, kilka głow mi powchodziło staty 9:3 a tu nagle ban xdd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

          W związku z odwołaniem się gracza "Bizoneq" na nałożonego bana przez admina "Tweete" w dniu 23.10.2016 roku, około godziny 9:45 z prośbą o przedstawienie dowodów na używanie wspomagaczy typu "aimbot" tj wspomaganie celowanie, ja admin banujący w związku z powyższym przedstawiam nagranie w formie HLTV, w którym opisałem dwie akcje w/w gracza, które w mojej ocenie idealnie okazują używanie wspomagania przez osobę "Bizoneq". 

_________________________________________________________________________________________________________________________________
Demko z godziny :  9:32 - 9:52

Link: http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1610230932-de_dust2.dem.zip

  • 11.54.01 - W zwolnionym tempie widać, zachowanie się celownika, podskakuje i koryguje położenie celownika względem głowy przeciwnika
  • 13.34.30 - W tym miejscu mamy do czynienia z ewidentnym aim'em, ktrórego osoba oskarżona tak bardzo się wypiera. W tym przypadku 
    ewidentnie dochodzi do łamania regulaminu, tj używanie wspomagaczy typu aim. Najbardziej widoczny jest w zwolnionym tempie, o czym bardzo 
    dobrze wiedzą osoby rozpatrujące skargę. 

_________________________________________________________________________________________________________________________________

 

         Wobec przedstawionych dowodów przez admina banującego, w odpowiedzi na Twoją zażalenie na bana, w związku ze złamaniem regulaminu

Serwera Only DD2 +Asysty^1shot1kill.pl , punktu 1 (szego) w/w regulaminu tj. ,, 1.Zabrania się używania wspomagaczy tj. SH, WH, AIM itp." Na mocy nadanych mi

uprawnień w pkt. 2Regulaminu admina tj. ,,2. Admin na obowiązek banować gracza, gdy uważa, że ten łamie regulamin." Zostałeś zbanowany na czas nieokreślony. Nadmieniam, iż czas bana ustala Spis Banów pkt.1. 


        Odpowiedź na skargę, jest w moim obowiązku, wynika on z pkt 4 Regulaminu admina. Żywię ogromną nadzieję, iż moja decyzja podjęta w dniu 23.10.2016 około godziny 9:45 tj nałożenie bana na czas nieokreślony zostanie utrzymana w mocy, a gracz ten nie pojawi się na serwerach sieci CS-Maliver. W przedstawionych dowodach ewidentnie dochodzi do łamania regulaminu. Chciałbym nadmienić, iż nie ma okoliczności łagodzących przy tego typu zachowaniu, a wręcz tego typu zachowania powinny być karane z całą surowością. 

 

To wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie.


Twist

  •  

tumblr_nk30bdJTpK1und15po1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Gracz został Zbanowany!


zban.png
 

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.


Z poważaniem,

Administracja CS-Maliver.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.