Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ODBANOWANY] Chyba ktoś przesadził ? O co tu chodzi.


[J]ack

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: [J]ack

Steam id lub IP: VALVE_0:4:223841907/ 94.254.243.179

Data bana: 24.10.2016

Powód bana: Właśnie za przeproszeniem chuj wie.....

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting):

Opis sytuacji: Więc tak gram sobie dzisiaj o godzinie 12.20 na waszym serwerze. Ogolnie gram juz od 2 tygodni a tu ni stad ni z owąd ban za czitowanie bez ss'ow, po prostu ban. Chociaż ja nigdy nie uzywałem czitów dostałem bana. Nie mam pojecia co to był za admin ale pownien zostac zdegradowany, jak byłem adminem na *****e czy to ja czy moi koledzy nie odjebywali zaprzeproszeniem takich szopek bo to sie w glowie nie miesci zeby bez sprawdzenia bez ss'ow dostac bana za darmo. Także proszę o sprawdzenia demka z dzisiejszego dnia i podania mi chodz 1 powodu dlaczego dostałem bana ? Czy tam widac ze mam wh ? aim bota ? czy moze sh ? Bo ja tam kur cze nic nie widze i dla mnie to jest zalozsne. I jednoczesnie jeżeli macie taki dział idzie skarga na tego admina bo ten kto go zrekrutował popełnił wielki bład. Ps. Proszę o odbanowanie. Pozdrawiam [J]ack

 
Nie reklamuj i zachowaj kulturę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie reklamuj innych sieci. 
To nie jest twoja sieć tylko ta. Tutaj są inne zasady. Sprawdzi się demko i będzie po sprawie nie płacz. 

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

           Jako, iż nie ma w chwili obecnej osoby, która by rozpisała demko, z niewiadomych przyczyn admin banujący nie rozpisuje demka nie jest online na serwerze. Ban został nadany przez admina Bye, w dniu dzisiejszym tj. 24.10.2016r. około godziny 12.25. Na serwerze Only  DD2+Asysty^1shot1kill.pl. 

___________________________________________________________________________________

Link: http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1610241217-de_dust2.dem.zip
Demko z godz: 12:17 - 13:20

 

1.  00:49.00 - Pierwszy frag po rozpoczęciu, zawodnik oskarżony wchodzi na środek, i już zaczynamy mieć wątpliwości, gdyż zachowanie celownika nie jest naturalne, celownik podskakuje i zmienia położenie względem głowy, co jest typowym zjawiskiem dla wspomagania celowania.
2. 01:01:45 - Zawodnik wbiega na galę, dość szybko przechodzi do ataku, z kazdym fragiem nabnieram więcej pewności, iż gracz stosuje oszustwo by zgarniać więcej fragów, i znowu te same zachowanie celownika.
3. 01:22 - Gracz przeciwnej drużyny przebiega przez bramę, zwolnione tempo i kolejne dowody na wpomagacze jakie stosuje osoba oskarżona, kiedy pojawia się drugi przeciwnik widać, że celownik ma problem z wyborem, którego gracza odstrzelic pierwszego, podskakuje  i ciągle stara się by dopisać fragi na konto osoby oskarżonej. Po całej akcji gdy osoba idzie sprawdzić, ostatni frag na środku a mianowicie, gracz wychodzi z dolnego trupa i kieruje się w kierunku mida, oskarżony caluje i tutaj już bez żadnych wątpliwości dochodzi do złamania regulaminu. 
______________________________________________________________________________________

 

            W związku z powyższym, czując się w obowiązku i odpowiedzialności rozpisałem demko gracza, który złożył odwołanie na bana, którego uzyskał od admina Bye. Mam nadzieję, że przedstawione przeze mnie dowody zostanę dobrze odebrane przez społeczność forum, a przede wszystkim pomogą w ocenie demka przez członków BL. Moją opinia jest obiektywna gdyż to nie ja banowałem gracza. Gracz dopuścił się złamania regulaminu pkt 1 serwera Only dd2, i za to jest kara permanentnego bana. 

To wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie. 

Twist


_________________________________________________________________________________________________________________________________________________

EDIT:
Nie zawsze, w zależności od ustawień. Więc tyle ode mnie. 

tumblr_nk30bdJTpK1und15po1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój celownik, to chyba padaczki dostał, bo skacze od hitboxa do hitboxa jak powalony. Zero naturalnego strzelania i zachowania. Ban zostaje. Oszczędzę kolegom z BL oglądania tego cyrku...

 

 
+1, nie jesteś BL ani Opiekunem, ani Adminem

 

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Gracz został Zbanowany!


zban.png
 

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.


Z poważaniem,

Administracja CS-Maliver.PL

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PluszaQ mogę wiedzieć co Ty odwalasz? Jesteś BL? Nie.. Wchodząc na serwer każdego wyzywasz od odpała... a to, że ma info z dupy, albo aimbota bo ci głowe zajebał czy autobh bo nauczył się skakać... Już to każdego wkurwia, jeszcze na poprzedniej sieci, gdzie nie wszedł mi flesz to dałeś mi bana za wh + antyflesz'a, gdzie flesz po prostu nie wszedł a demko i tak rozpisałeś na wh.. Wchodziłem pod innym nickiem po rundzie dostawałem od Ciebie ss'y i Ty mówisz, że rzadko się mylisz... Wchodzisz raz na jakiś czas na serwer i zgłaszasz po 3 minutach z 10 osób, a większość to stali gracze, którzy już byli sprawdzani i grają czysto. Demek nie potrafisz rozpisywać, jedynie ss'y potrafisz dobrze sprawdzić. Więc jakbym mógł Cię prosić to nie wpierdalaj się w nieswoją robotę. 

 

Demko jest czyste, ub.

  • Lubię to! 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora. Gracz został odbanowany!

 

odb.png



Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z poważaniem,

 

Administracja CS-Maliver.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.