Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ODBANOWANY] 4Mega #1


4Mega

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: 4Mega | Ak KennyS
Steam id lub IP: nwm
Mapa: de_dust2
Data bana: 17.10.2016
Powód bana: ssy na forum
Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting): http://www119.zippyshare.com/v/VNjGoSFs/file.html

76561198222465872.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

http://d1.hltv.org.pl/srv40113/HLTV-1610271458-de_dust2.dem.zip

 

0:48 - wybiegający CT z trupa. Za precyzyjnie namierzony. Zalecane oglądanie w 1/4

 

2:00 - celownik na galę zanim jeszcze wybiegł zza rogu, doskonale wie, że tamtędy TT wylecą

 

Od 3:45 - zaczynamy od wcelowania się w róg skrzyni za którą stoi TT. 4Mega nie miał prawa go słyszeć, bo po pierwsze TT walą z akaczy, po drugie wybuchły 2 HE, po trzecie kolega za dupą nieźle tupie. Potem zbiera AK i wychodzi wcelowany w tą skrzynie, tak jakby doskonale wiedział, że ktoś tam jest

 

5:35 - dupa modelu ledwo dostrzegalna w spowolnieniu. W normalnych warunkach nie ma szans jej dojrzeć

 

7:20 - analogia do 3 akcji. Celuje tylko w ten róg, za którym ktoś stoi. Przy dobrym respie i wykorzystaniu faktu, że przez moment nie sprawdzał wylotu,  TT mógłby bezproblemowo przejść na drugą stronę

 

8:00 - celownik od razu idzie w stronę gali, nie sprawdza trupa, gdzie TT lubi kampić, ani środka, gdzie również ktoś mógł stać

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:48  - Nic nie widzę w tym dziwnego, ceownik trzymany tam gdzie można spodziewać się głowy, wcześniej było słychać kroki że tam gdzieś jest

2:00 - Standardowa reakcja gdy w 1:45 Gościu z anarchii nie wychylał to domyślać się można że albo wyjdzie z mid'a albo z gali, na mida nie patrzyłem gdyż mój przyszedł od ct więc od razu patrzyłem na gale (Nic dziwnego).

3:45  - Na to wyjaśnienia nie mam lecz wchodziłem nie pewnie bo nie wiedziałem z której strony jest przeciwnik i miałem celownik po środku a z lewej strony nie było wroga więc nacelowałem na skrzynie bo tam najczęściej kampią jak i w 1.6 i w cs:go

5:35 - tutaj to nawet zbytnio nie wiem o co chodzi gdyż ledwo wychyliłem z awp na mida oberwałem od kogoś pociskiem i odruchowy strzał który podczas paniki i odruchu ucieczki trafił w drzwi

7:20 - Wyraźnie słychać kroki że ktoś z lewej strony idzie w moją stronę

8:00  Nie sprawdzałem trupa gdyż nie zawsze sprawdzam miejscówki lecz to nie tego powód a powodem było to że wyraźnie było słychać w 7:55 minucie że ktoś jest na gali i strzela potem około minuty 8:00 gdy na Shifcie idę w stronę mida wyraźnie było słychać jakieś kilka kroków które potem ucichły momentalnie więc jak każdy mój odruch szybko wybiegłem na celując się na gale

 

i finalna 8:08 gdy podczas ssów dostałem "Disconnect error"

 

coś na siłę próbowałeś rozwiązać to demko sprawdź jeszcze raz te akcje dokładnie z słuchawkami

 

//EDIT ps. Opinie do wykrywania haxów nie masz zbyt dobrą :D 

 
Odsyłam do archiwum SB, zostałem poproszony o wgląd i ewentualną rozpiskę przez admina banującego - Paulinkę

 

76561198222465872.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00:48 -

02:00 -, wie może dlatego, że ich słychać jak biegają..?

03:45 -/+, nie wszystko trzeba słyszeć ;) mógł się domyślać, że tam stoi przeciwnik i gdy tylko podniósł  broń spodziewał się wychylenia przeciwnika.

05:35 -, nic tu nie ma

07:20 -

08:00 -, wcześniej było słychać przeciwnika

 

 

___

 

Przy ss'ach był lag. UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora. Gracz został odbanowany!

 

odb.png



Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z poważaniem,

 

Administracja CS-Maliver.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.