Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Trzeba tak zrobić.


StaryBunny

Rekomendowane odpowiedzi

Wtiajcie,

drodzy Maliversi. Piszę tutaj ponieważ, musze zrezygnować z rangi Moderatora Forum. Dlaczego, pewnie zapytacie. Powód jest prosty. Brak czasu. Chęci są nadal lecz czasu nie ma. Praca ta sama ale miejscie inne. Niektórzy będą się cieszyć, natomiast inni smucić. Powiadam Wam abyście się nie smucili  z tego powodu. Zostaję z Wami na forum hyhyhy. Nie chcę blokować miejsca, bo i tak nic praktycznie ostatnimi czasy nie robiłem. Pisałem prośbę o "urlop" no ale .... Dzięki Agatko za daną szansę. Mam nadzieję, że nie zawiodłem. Jak zawiodłem to przepraszam. Hepi i Misiek dadzą sobie radę. Jest jeszcze Różyk który lubi sobie warnami posypać ;) Dzięki. Bez odbioru.

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mój królik rezygnuje z funkcji "moderatora", przykre ale jak podjąłeś taką decyzję trzeba ją uszanować, dziękujemy za wkład, pracuj doceniaj to co masz w PL przynajmniej nie musisz uciekać za granicę.

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.