Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ZBANOWANY] LOL,UB


Truth.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick:Truth.

Steam id lub IP:Pozniej podam bo na tel jestem.

Data bana:29.10.16 17:57

Powód bana:czitowanie

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting):

Opis sytuacji:Nie bylo mnie o tej godz na serwerze, dostalem bodajze 8 razy ssy, jestem z wami 2,5 mies, forest, pomysl pierw a potem dzialaj.Admin ma 24 h na cos tam .Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz. ;) Nie obchodzi mnie ile dostałeś banów, ile już u nas grasz. Bana dostałeś jak nie było Ciebie na serwerze bo w tym czasie sprawdzałem demko, niżej masz rozpiskę.

 

http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1610291923-de_dust2.dem.zip

Wallhack + AutoBH

 

Akcje z Wallkackiem

03:28 - Przeciwnik wybiega, żeby wychylić ale przed wychyleniem się zatrzymał natomiast ty oddałeś strzał. +

04:59 - Biegasz po mapie, skaczesz na autobh i w pewnym momencie zatrzymujesz się namierzasz sobie celownikiem na głowę przeciwnika, który jest za bramą i boom przeciwnik dostaje w głowę. +

13:47 - To samo co w 03:28, przeciwnik biegnie i przed wychyleniem się zatrzymał a Ty już oddałeś ''przedwczesny'' strzał. +

14:10 - Modelowo, tutaj akurat +/- iż jest to pozycja gdzie często stoi przeciwnik. 

14:52 - Wchodzisz galą, słychać było jednego przeciwnika, który wychylił i go zabiłeś, drugi szedł na shifcie i przed wychyleniem się zatrzymałeś, żeby przemyśleć jak go zabić i od razu wychyliłeś na niego z pre fire'm. +/-

16:31 - Wychylasz z górnego trupa na okolice respa TT i już wcelowany byłeś w przeciwnika, który był dosłownie przy respie TT i nie było go widać, zacząłeś go skanować i jak on pobiegł trochę w prawo to lekko przesunąłeś celownik w prawo i dalej skanowałeś, cały czas nie było go widać. NIE BYŁO MOŻLIWOŚCI, ŻEBY GO SŁYSZEĆ. +

16:45 - Po akcji podanej wyżej zrobiłeś dokładnie to samo - poszedłeś do dolnego trupa i wychyliłeś modelowo strzelając w kogoś przez ścianę/murek jakkolwiek to się nazywa, później dokładnie wiedziałeś gdzie stoi każdy TT. +/- dlatego, że tutaj było słychać przeciwników.

 

Dodam jeszcze, że często strzelałeś przez ścianę prosto w model, ale tam już skan nie przechodził ;) przy akcjach w:

09:29;  11:32;  11:45;  11:48

 

Sytuacje na których widać AutoBH

04:07 ABH

06:39 ABH

15:55 ABH

 

Ogólnie co chwilę używałeś AutoBH, ale na tych najwięcej widać, nie robisz nawet poprawnego ruchu myszką(w niektórych sytuacjach nawet myszką nie ruszałeś a skakałeś jak zawodowiec) i często przy ostatnim ruchu myszki skaczesz dalej co jest typowe dla autobh bo tam trzymasz dany klawisz i zrobi Ci jeszcze ostatni skok, a z reguły jest tak, że robisz ostatni skok i robisz ostatni ruch myszki.

 

Już po samym ABH powinienem przestać sprawdzać demko ale z nudów rozpisałem prawie całe demko, bo po 17 minucie przestałem już oglądać.

 

Ban zostaje.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Gracz został Zbanowany!


zban.png
 

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.


Z poważaniem,

Administracja CS-Maliver.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.