Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Rekrutacja Blacklisted 4/2016


papito

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania oraz wzór podania o przyjęcie do grona członków BlackListed

 
Wzór podania:

Cytat
Nick:
Wiek:
Data rejestracji na forum:
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:
Doświadczenie w ocenianiu:
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:
Dlaczego Ty?:
Coś od siebie:

Szukam jednej bądź dwóch osób na stanowisko BL. Oczekuję osób, które ogarniają podstawy i potrafią dobrze ocenić demko oraz sprawdzić ss'y. Jeżeli nie wchodzisz za często na forum to nie pisz podania!

 

Po pierwszym etapie składania podań czeka Was kolejny, który będzie sprawdzał Wasze umiejętności.

 

Podania można składać do 07.11.2016

Powodzenia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:

Nie Fart
Wiek:

22
Data rejestracji na forum:

20 październik
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:

4-5h
Doświadczenie w ocenianiu:

Oceniam demka od kilku lat, jestem sędzią głównym na portalu Anticheat, więc doświadczenie mam spore :)
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:

Oczywiście.
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:

Nie
Dlaczego Ty?:

Wydaje mi się, że będę odpowiednią osobą na to stanowisko, screeny to pestka do sprawdzania, demka trochę trudniejszy temat jeśli gość się dobrze kryje lub ma dobre konfiguracje, ale wszystko da się sprawdzić i dostrzec :) Wydaje mi się że nawet nie musiałbym przechodzić drugiego etapu bo już pomagałem tutaj na forum na PW w ocenie demek + na portalu gdzie działam codziennie oceniam, ale regulamin to regulamin i jestem przygotowany na wszystko :) Pewnie bedzie pytanie czy ogarnę RF i BL, bez problemu będe miał czas na te dwie funkcje :)
Coś od siebie:

Pisałem już w poprzednim podaniu "o sobie" :) No jestem Karol, mam 22 lata, pochodze z małopolski itd :D Lubię oceniać odpałów i karać botów na DD2 :)

  • Lubię to! 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: Yuuki Asakura
Wiek: 18
Data rejestracji na forum: 30 marzec
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: Wystarczająco, żeby wiedzieć, co się na forum dzieje.
Doświadczenie w ocenianiu: SS'y sprawdzałem już wiele, wiele razy i przeważnie nigdy się nie myliłem, co do demek, kiedyś jako UBT na innej sieci miałem z tym styczność. Nie zawsze było kolorowo, ale nikt nie jest idealny.
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Yup
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Na forum
Dlaczego Ty?: Głównie chciałbym odciążyć trochę ekipę z BL i pomóc jak się tylko da. Spędzam sporo czasu na forum i wiem, co się dzieje. Jak już pisałem wyżej, miałem do czynienia z podobną rangą i umiem posługiwać się bansem, sprawdzić ss'y, czy obejrzeć/rozpisać demko. 
Coś od siebie: Chodzę do 3-eciej klasy technikum gastronomicznego. Interesuję się dziewczynami oraz kulturystyką. W przyszłości mam zamiar zdać egzamin na prawo jazdy. :3

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick: uvzen
Wiek: 18
Data rejestracji na forum: 11 Czerwiec
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?: kilka godzin, sprawdzając forum co chwilę.
Doświadczenie w ocenianiu: mam dobre
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Jaśne że TAK
Byłeś banowany na forum lub serwerze?: NIE
Dlaczego Ty?: Chciałbym pomóc wam.
Coś od siebie: Witam, mam na imię Kamil, mam 18 lat i interesuję się siatkówka, cs, robieniem serwerami.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:KloDeK
Wiek:14 ale ogarniam
Data rejestracji na forum:13 lipca
Ile spędzasz dziennie czasu na forum?:5-6 godzin na forum
Doświadczenie w ocenianiu:Duże potrafię wszystko co potrzeba do tej roli
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?:Tak
Byłeś banowany na forum lub serwerze?:Nie
Dlaczego Ty?:Chciałbym pomóc wam.
Coś od siebie: Witam,mam na imię Klaudiusz, mam 14 lat i interesuję się piłką nożną , cs 1.6 i cs go

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.