Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[PRZYJĘTE] Starszy aplikuje o 500+


BratKrzyskaIbisz

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Adrian
Nick:  Starszy Brat Krzyska Ibisza
Wiek: 24
Link do gametrackera:
https://www.gametracker.com/player/Starszy Brat Krzyska Ibisza/91.224.117.74:27395/
Link do banid-a:
http://banid.pl/kto?to=0:0:28401869
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?:
Ponieważ niektórzy starają się być lepsi niż są w nieczysty sposób. Awersji wobec innych graczy mówię stanowcze nie.
Nie efektywne jest też pisanie do każdego z Administratorów aby zadziałał jakoś(trzeba napisać oderwać kogoś od zajęć).
Malina twierdzi, że ma zacieki na paznokciach przez moje ciągłe zgłoszenia, a lakier jak wiadomo drogi jest, więc chciałbym uchronić od kosztownych wypraw do sklepu. Tak naprawdę nie chcę być już tak uciążliwy dla całej społeczności administratorów serwera. Niby administratorów jest wielu, niestety nie zawsze są. Stąd moje podanie. Inaczej na pewno nie zawracałbym sobie tym głowy.

Mikrofon(TAK/NIE):
Tak. Nawet sprawny.
Czy miałeś kiedyś Admina?:
Nie miałem, ponieważ nie czułem takiej potrzeby. Wolałem się skupić na zabawie niż obowiązkach porządkowych. Zawsze gdzieś ten administrator czuwał na serwerach.
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?:
Domyślam się, że to się wywołuję komendę i klika guziczki od 1-9. Może ogarnę. 
Znajomość Komend Amxx?(0-10):
3 - to powinno no być w moim zasięgu po kilku minutach tak na ta chwilę
Akceptujesz regulamin?(TAK/NIE):
Tak
Coś o sobie:
Nazywam się Adrian lat 24. Student mechaniki i budowy maszyn ostatniego roku. Osoba pracująca, nie kosztująca zbyt wiele w utrzymaniu, pracowita, polecam zwłaszcza płci pięknej. Oczywiście żartuję. Z natury delikatny choleryk, lecz empatyczny i przyjaźnie nastawiony ogólnie człowiek. Grający dla przyjemności, dwuznaczne stwierdzenie. Ładnie napisałem ? Liczę na pozytywny odzew. Dziękuję.
Płatność: 
Przelew

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Top użytkownicy w tym temacie

Zdecydowanie na Tak. Wiek jest, mikrofon jest, wszystko jest. Krzysiu na pewno ogarnie, coś tam potrafi strzelać i jest wiecznie piękny i młody. Jeśli będziesz potrzebował pomocy, to pisz nawet do mnie i wszystko Ci wytłumaczę.

 

Do zobaczenia na serwie :wub:

dx7pGVB.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora.


pn.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z poważaniem,

 Administracja CS-Maliver.PL

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.