Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ODBANOWANY] Do rozważenia głównej administracji


Nie Fart

Rekomendowane odpowiedzi

Nick OSKARŻONEGO : Creating.
Steam ID / IP: STEAM_0:0:10016303

Nazwa serwera: 3MAPS
Link do demka : http://d1.hltv.org.pl/srv40113/HLTV-1611011642-de_dust2.dem.zip
Rodzaj wspomagacza: wh/esp
Rozpiska dema:

 

4:35 - Prefire :)

4:40 - Takie +/-

5:42 - Model się pojawia, to z celownikiem na model.

8:42 - Bajecznie :) Reakcja na model + po modelu przez ściane, potem przez drzwi xd No magia :)

8:52 - Pali głupa że niby robi to samo xd No, ale nie ze mną takie numery, już miałem takich "Janków" na AC.

13:05  - Stoi tam model to go wyczekuje, zazwyczaj sprawdził środek i potem dalej krył trupa, a teraz czeka sobie na model.

14:23 - Z celownikiem na model.

17:44 do 17:49 - Nie wychyla, bo widzi że awp jest wcelowana, jak tylko model poszedł to wychylił...

 

Ogólnie, zawsze ustawia sie tak żeby nie spalić a żeby model zabić.

 

Ostatnia aktywność
37.1 godz. w ciągu ostatnich 2 tygodni
263 godz. łącznie w grze Counter-Strike

 

No naprawdę, na tyle przegranych godzin jest się pro elo gejmerem

 

Dodatkowo, dla sprawdzenia wrzuciłem tą rozpiskę na Blacklisted.pl ja tam jestem zwykłym usuerem, ale widzę ze juz uznali go za odpała i dali mu bana :)

http://blacklisted.pl/app18427,steam_0:0:10016303.html

Jak oplacona będzie domena na AC to u nas tez wrzucę :)

 

 

  • Lubię to! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wierzymy wciąż, że mamy jeszcze czas czekając na cud, który nigdy nie nadejdzie" a jednak, tak bym to określił. Nie znam się, nie oceniam demek, nie byłem w tej chwili na serwerze, nie słyszałem co mają inni do powiedzenia w tym czasie. Ty byłeś, więc dlatego jesteś bardziej w temacie czy ktoś powiedział o tej gali czy nie powiedział w np. 14:23. Nie chcę robić offtopu. Creating, co masz na swoją obronę ? Masz jaja potwierdź, zaprzecz. Nie zostawiaj bez odpowiedzi. Wygląda to tak jak wygląda.

 

 

/// Creating. Z psychologicznego punktu widzenia mówisz prawdę. Odwołałeś się do wartości, a nie danej sytuacji, do której chciałem Cię również sprowokować.

Tym razem obejdzie się bez warna, ale staraj się tutaj nie spamować...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie kłamstwo i wielka pomyłka BL. W cs'a gram od 10 roku życia, grałem mixy baardzo dużo mixow. Pozniej poznałem dziewczyne i porzuciłem cs'a wróciłem teraz z nowym kontem Steam bo do starego zapomniałem loginu i hasła. Zawsze dobrze grałem z awp i mp5. Na pewno odpisze odwołanie. Gram w cs'a tylko na weekendach, malivers to moj drugi dom. Nie rozumiem po co miałbym sie bawic w czitowanie skoro i tak gram teraz dla rozrywki nie musze pokazywac ze jestem najlepszy.. gram bo to lubie. Odwołanie na BL ukarze się w krótce a ten post będzie edytowany. Więc kolego to jak napisałeś że mam mało godzin na steam jest smieszne, nie musze grać 24/7 by cos umieć. Nie mam jak grać w tygodniu wiec gram tylko na weekendzie. :) 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak grasz tylko w weekendy i jak na 2-3 dni gry to jest pro elo graczem :)

Nie pamietasz loginu i hasła do starego steam? Ale nick jaki tam miales powinieneś pamiętać, poza tym nikt tu nie kłamie, rozpisałem Cię i dałem to do oceny na BL, jak widać 6 innych osób też stwierdziło ze jesteś odpalony, możesz grać nawet od 5 roku życia, to nie zmienia faktu ze demko jest spalone i dla mnie jesteś spalony, a co zadecyduje Agata to już jej sprawa.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:35 - Prefire :) // ja nic nie widzę tutaj...

4:40 - Takie +/- // jakie +/-?? Lag hltv i no scope to dla cb odpalenie?

5:42 - Model się pojawia, to z celownikiem na model.  // sam pisałeś później że sprawdza trupa więc? Normalny strzał jak dla mnie. No chyba ze idzie Ci o akcję chwilę po tym czasie.

8:42 - Bajecznie :) Reakcja na model + po modelu przez ściane, potem przez drzwi xd No magia :)  // ta magia.

8:52 - Pali głupa że niby robi to samo xd No, ale nie ze mną takie numery, już miałem takich "Janków" na AC.  // ?

13:05  - Stoi tam model to go wyczekuje, zazwyczaj sprawdził środek i potem dalej krył trupa, a teraz czeka sobie na model.  // nwm czy widziałeś ale typek z krową cały czas tam skanował to po kiego kija miał też tam celować? sprawdził środek co było najlepszym posunięciem...

14:23 - Z celownikiem na model.  // co do tej akcji powiem tak. Mogło tak być że sobie siedzieli na tsie (tak Karolka siedzi często na ts ;) ) i jakieś info tam poszło że wbija... Ale tak to magia Janków.

17:44 do 17:49 - Nie wychyla, bo widzi że awp jest wcelowana, jak tylko model poszedł to wychylił... // zauważyłeś że go trafił? Nie chciał wychylać bo wiedział że będzie czekał. Ot cała filozofia.

 

Coś się tutaj znajdzie ale bez przesady. Wszystko idzie logicznie wytłumaczyć ;) Od jakiegoś czasu nie ufam BL ani AC od kiedy zbanowali kilku znajomych którzy "byli odpaleni". Nie wiem kto tak sprawdza demka ale czasem nie wychodzi. Takie jest moje zdanie. Teraz Fart może mówić że tak rozpisałem bo znamy się. W rozpiskach nie jestem stronniczy. Powodzenia ;)

 

  • Lubię to! 2

i2Dfwmb.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo jest spalone :)

Żadne odwołania na BL-u tu nic nie dadzą ;)

Kupisz nowego steama za marne PLNy i znów bedziesz czitować :)

Dla mnie brak UB

 

Bunny a info na TS-ie jest tak samo traktowane jak WH. Grał nieczysto i wh czy ts3.... to jedno i to samo :)

Ban jak najbardziej słuszny :)

 

Pozdrawiam

 

Wypowiadam sie bo o opinie prosila mnie Malina. 

 

/edit hanq6

Nie wypowiadaj się w tym dziale. 

 

 

 

 

 

 

  • Lubię to! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może moja decyzja wywoła u niektórych ból dupy, ale po przeanalizowaniu wszystkiego dla mnie demko jest czyste. :)

Najdziwniejsza akcja, w której sam mówiłem, że jest spalona(czas 8:42) wyglądała dziwnie, ale jeżeli dobrze sprawdzimy to model tt akurat przebiegał w tym czasie kiedy Creating sprawdzał Sobie mida, wchodząc do ciemni i niefartownie dla niego przebiegał wtedy koło respa ct przeciwnik i wyglądało to jakby na niego mierzył. Natomiast jeżeli nie przebiegałby tamtędy przeciwnik to sytuacja by wyglądała normalnie, Creating wychyla w ciemni żeby sobie sprawdzić mida czy nikt nie biegnie w stronę zielonych.Teraz ostatnia sytuacja, gdzie niby widzi przeciwnika, który stoi i wyczekuje go z AWP, wcześniej widział, że tam wychyla AWP i poczekał, w innej sytuacji gdzie model jest widoczny creating wychyla ale niedokładnie co przeczy temu, że widzi przez ściany(czas 16:22). 

 

Pozostałe czasy

04:35 - normalny skan

04:40 - lag hltv

05:42 - słychać przeciwnika.

13:05 - (+/-) Widział, że jego team jest na bombsite A więc zapewne nie spodziewał się, żeby jakiś tt wybiegał z ich respa. 

14:23 -  Nic specjalnego tutaj nie widzę, nie było nic modelowo, wychylił namierzył i strzelił.

 

PS nie obchodzi mnie decyzja BlackListed.pl

 

 

Czekamy na ocenę Maliny.

 

 

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • papito zablokował(a) ten temat
  • Malinaa. odblokował(a) i zablokował(a) ten temat
  • Malinaa. odblokował(a) ten temat
  • 2 tygodnie później...

Przepraszam, pozwolę otworzyć sobie znów ten temat ponieważ okazało się że głosowanie dalej trwa.

13 głosów za UB a 4 za banem.

W weekend sędzia główny na BL wyda werdykt mam nadzieję że za UB.. Więc poczekajmy do weekendu ponieważ sprawa wciąż nie wyjaśniona :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Decyzja podjęta, nie wiem jakim prawem moje posty zniknęły. 

Proszę się tak nie bawić, bo samowolka się zaczyna. 

Temat zamknięty. 

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.