Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ODBANOWANY] PYPKA .. uub


Pypka

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:deko)ppp

Steam id lub IP: STEAM_0 : 0 : 191983327 ' 

Data bana:06-11-2016

Powód bana:

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting)

Opis: to już się chore robi dostajesz po pare dziesiąt ss i nadal nie działa :) Widać co macie za administratorów co nie wchodzą na forum i bez podstwanie dają bany

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-maliver.pl
[AMXBans] Reason: 'Wallhack + Aimbot'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:0:191983327'
[AMXBans] Your IP: '86.63.77.58'
[AMXBans] ===============================================

 

 

@@@@@@@@@@@ NIE NUDZI WAM SIĘ TO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatnia odpowiedź

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Daje UB ale nie zwalnia to admina do rozpisania demka, więc temat zostaje otwarty. Minęło 8 godzin, zostało jeszcze 16

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ja założyłem bana, ale prośbę mam do Ciebie. Czy możesz upublicznić swoje konto steam ? Ostatnio przez 20 minut próbowałeś Nam administratorom wcisnąć kit, że już owe konto posiadasz. Na końcu okazało się oczywiście, że steam jest scrackowany. Teraz już nie mam czasu gdyż jadę do pracy, lecz jak wrócę poźniej postram się to znaleść i rozpisać jeżeli administrator nie zdąży. A więc udowodnij, że to Twoje konto steam, bo te ciągłe bany uwierz mi nie biorą się znikąd i dostajesz go od każdego administratora. To samo powiedzą pozostali. Na tą chwilę dziękuję, ponieważ się spieszę.

 

Edit// Kurcze widzisz,  ja mam że 3 konta steam z Cs 1.6 i jedno użyczyłem koledze(Keri) i nikt nigdy żadnego konta mi nie ukradł. Kilka zł za steam to chyba nie wiele(4 pak piwa co weekend mnie więcej kosztuje). Więc nie wciskaj Pan kitów z zabawami w steam. Chcesz praktycznie nie mieć banów skoro tak Pan dobry jesteś,  zainwestuj w steam. 

 

Edit2// Nie ogarnę dziś tego, po pracy musiałem kilka rzeczy jeszcze wykonać. Teraz już muszę się wsypać bo o 5 wstaję do pracy na zastępstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora. Gracz został odbanowany!

 

odb.png



Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z poważaniem,

 

Administracja CS-Maliver.PL

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.