Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Niewidka dla adminów


nirray

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję wgrać na serwer https://amxx.pl/topic/2410-invisible-spectator-ver-pl/.

Czasami cheaterzy gdy widzą jak admin siedzi na spect wyłączają wspomagacze, a gdy tylko zaczną grać włączają. Myślę, że to się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to dobra opcja. Jak zawodowy czter to i tak będzie się dobrze krył - czy jest admin, czy go nie ma.

A jak jest admin z dobrym okiem to niewidka nie będzie mu potrzebna do wyłapania haxów. Takie trochę zbędne moim zdaniem :P

 

Nie znam się, dlatego pytam - nie będzie to obciążało w jakiś sposób serwera/ów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej na tak. 
Jeśli ktoś kojarzy adminów tych starszych nie nowych typu ja lub Sanczo itp to wyłącza podczas gdy jesteśmy na serwie. 
Bardzo dobry pomysł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ; * napisał:

Czy ja wiem czy to dobra opcja. Jak zawodowy czter to i tak będzie się dobrze krył - czy jest admin, czy go nie ma.

A jak jest admin z dobrym okiem to niewidka nie będzie mu potrzebna do wyłapania haxów. Takie trochę zbędne moim zdaniem :P

 

Nie znam się, dlatego pytam - nie będzie to obciążało w jakiś sposób serwera/ów?

Uwierz to się przydaje, bo tak jak napisał Creating, dużo osób zna adminów i mogą się ukrywać. A co do obciążenia serwera, to myślę, że nie będzie z tym problemu, bo to nie obciąża zbytnio serwera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko niewidka na spec, przecież nie znikasz całkowicie z tabeli. Więc nawet jeśli znają adminów to i tak będą uważać jak wejdą - nie widzę różnicy :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ; * napisał:

Ale to tylko niewidka na spec, przecież nie znikasz całkowicie z tabeli. Więc nawet jeśli znają adminów to i tak będą uważać jak wejdą - nie widzę różnicy :P

 

Chyba tu czegoś nie rozumiesz. Ta niewidka pokazuje, że "grasz", więc jeśli cheater widzi, że takowy admin gra i nikt na niego nie patrzy, używa wspomagaczy bez obaw ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damazy przecież o tym mówię... widziałeś kiedyś jak to działa? Bo ja owszem i dlatego nie widzę w tym sensu. 

Niby jesteś widoczny, że grasz, po chwili obok nicku ukazuje się, że jesteś dead ale w zabitych Cię nie było widać - już można się skapnąć, że coś jest nie tak :lol:

 

Ale skoro większość uważa, że jest to w pewien sposób pomocne to róbta co chceta :P to tylko moja opinia, także chill :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie głupi nie są i jeśli ktoś gra na wh długo, to potrafi się kryć. I widząc takie dziwne akcje, że admin niby gra, a tak na prawdę nie gra, to albo wyjdzie z serwera, albo po prostu wyłączy. Proste jak budowa cepa. Takie przypadki nie wyłapuje się screenami, tylko ściąga demko i analizuje akcję po akcji. Na serwerze admin jest w stanie wiele rzeczy pominąć, ktoś nawet gadając przez mikro, może przeszkadzać, czy dekoncentrować w uważniejszym przyjrzeniu się tym bardziej cwanym odpałom. Tak więc, dla mnie to jest bezsens. Druga sprawa, że na serwerze powinno być możliwie najmniej pluginów. Tak, by one nie obciążały i nie powodowały lagów.

  • Lubię to! 1

ddOQGML.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.