Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[ZBANOWANY] [ODBANOWANY] SS'Y KloDeK


KloDeK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:KloDeK

Steam id lub IP:0:0:989575166

Data bana:12.11.2016 - 12:49:00

Powód bana:Wstaw SSy na CS-Maliver.pl

Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na hosting):http://www74.zippyshare.com/v/KIwbI9ES/file.html

Opis sytuacji: Nw zaczęła się druga runda miałem zw bo muzykę chciałem sobie póścić wszedłem do gry i dostałem bana  prawdziwy pashabiceps chyba nie potrafi odróżnić skilla od haxa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez moderatora. Gracz został odbanowany!

 

odb.png



Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z poważaniem,

 

Administracja CS-Maliver.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://f1.hltv.org.pl/srv37006/HLTV-1611121323-de_dust2.dem.zip

 

03:26 - Wychylasz prosto na model +/-

09:26 - Namierzasz celownikiem na model, który jest za ścianą, ale mógł to być przypadek więc +/-

10:05 - Widzisz, że kilku CT jest wcelowanych w anarchię więc nie wychylasz +

10:16 - Celownik na model rywala, który jest za ścianą, chyba myślałeś, że jest przed nią ale później się zorientowałeś i już na niego nie mierzyłeś ++

11:43 - Nie wiem czy wiesz ale w anarchii był rzucony smoke i nic nie było widać, natomiast ty byłeś wcelowany na ''przed'' anarchię i gdy tylko ct wychylił od razu mu sprzedałeś kilka strzałów. +++

11:55 - Skanujesz przeciwnika przez drzwi, gdy on robi ruch w lewo ty celownikiem robisz taki sam ruch na niego i dalej skanujesz, później przeciwnik robi krok w prawo, a Ty podążasz celownikiem za nim ++++

13:45 - Wychylasz na model, słychać więc +/-, ale widząc twoją grę to aż tak nie ogarniasz, żeby idealnie wychylić na model, który chwilę temu był gdzieś indziej. 

14:05-14:22 - tutaj to już zapomniałeś o tym, żeby się kryć. Zerkasz co chwile na ściany i gdy tylko widać model to zaczynasz go skanować przez ścianę górnego trupa i jak zniknął to zacząłeś go szukać po ścianach i gdy tylko znowu się pojawił to przeskanowałeś go. +++++

18:30 - Wybiegłeś z dolnego trupa na mida, koło bramy i gdy tylko zobaczyłeś modele dwóch ct biegnących w stronę mida to szybko wróciłeś do trupa i schowałeś się za ścianą. +/-

19:03 - Plantujesz pakę ale gdy tylko pojawił się model w górnym trupie to wyciągnąłeś broń i czekałeś aż wyjdzie po czym go zabiłeś. ++++++

 

Ban oraz proszę o zabranie mu rangi admina PB.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*** WIADOMOŚĆ WYGENEROWANA AUTOMATYCZNIE ***


Ten temat został zamknięty przez Moderatora. Gracz został Zbanowany!


zban.png
 

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post, a Moderator lub Administrator rozpatrzy go ponownie.


Z poważaniem,

Administracja CS-Maliver.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.