Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

Obrażenia


Sanczo

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać czy nie fajnie było by włączyć dla wszystkich graczy to aby widzieli ile hp zadali? Ludzie to lubią, wiem to po sobie, najpewniej to przyciągnie wielu graczy a dla vipa i tak zostanie dużo opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś kiedyś widzialem ze bulled damage nie działa przez skany. To by była dobra opcja

Wykonuje prace graficzne* na zlecenie m.in.: sygnaturka, avatar, tło, tapety.

Pisz tylko i wyłącznie na pw lub Steam

*Pisząc do mnie napisz co chcesz, jaki typ zlecenia, i potrzebne materiały jeżeli takowe posiadasz. Nie odpisuje na wiadomości typu: "elo zrobisz mi sygne?". Napisz jak najbardziej szczegółowo, co chcesz mieć w tej pracy a dostaniesz ją szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, dla vipow dziala nawet ze skanowaniem. A co do wypowiedzi "nie fart"  wszyscy wiedzą że jest to opcja dla vipow,  nawet wspomniałem o tym w temacie bo temat właśnie napisałem po to co sądzicie żeby to zmienić bo już dziesiątki razy pytanie było czemu na servie u nas nie ma żadnych obrażeń - ja mówię jest, dla vipow. Kilka razy spotkałem się z odpowiedzią że na wszystkim trzeba zarobić :D jak dla mnie i najpewniej dla wielu wielu innych graczy fajny jest bulled damage dlatego pytam was o zdanie jak również proponuję to zmienić bo sądzę że naprawdę warto! :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • Właściciel

Zostaje tak jak jest ;)

#zamek.

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.