Skocz do zawartości

Wywiad #2 Pani S.


Sandra

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę jestem bardzo zaskoczona, aż się łezka w oku zakręciła bardzo fajny wywiad, kocham te osoby które wypowiedziały się na mój temat bardzo, a to bardzo dziękuję ♥

A co do samego wywiadu, nie mam żadnych zastrzeżeń, bardzo fajnie na spontanie przeprowadzony, osobiście mogę Sandrę polecić jako redaktorkę!

Oczywiście "lubię to" poleciało, miłego czytania maliversiki! :*

  • Lubię to! 1

cooltext344241087138805.thumb.png.9fca7f5e844fa0596f8b2f5557744960.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość pytań czyta się przyjemnie ale są takie które skłaniają do tego żeby przewinąć w dół. Oczywiście bez praktyki nie będzie efektów, więc jak najbardziej jestem za tym żebyś kontynuowała przepytywanie ludzików.
Pytanie z innej beczki.. Skoro sieć nazywa się Maliver to czy członek forum nie powinien nazywać się Maliverembiggrin.png?

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak dla mnie bomba! W końcu długi wywiad z, którego można coś wynieść. :)


Czekam na podanie. :P


A no i zapraszam ludzi, których przepytywałaś do rejestracji na forum jak najbardziej! :skok3:


  • Lubię to! 2

sygna-malina.png

qlU3lUK.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to Ty jesteś na avku, a to Twój pies xDDD

Ładny xDD

 

Co do wywiadu, ELEGANCKO!

świetnie nawiązujesz pytania, do wcześniejszych odpowiedzi

zajebiście prowadzony

długi

estetyczny

przyjemnie się czyta

z opiniami mnie zaskoczyłaś! ciekawe urozmaicenie!

 

 

BRAĆ JĄ!

  • Lubię to! 1

tumblr_mxjpbiPnCr1scokd7o1_500.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet dość można naliczyć błędów interpunkcyjnych, zamiast wklejając całą sygnaturę z YouTube mogłaś umieścić je w spoilerze, to samo z linkami do stron, nikt nie będzie wchodził w linki skoro jest to wywiad. Zawaliłaś trochę z wstępem, mogłaś użyć wyrównania i dopasować odpowiednio tekst do danej linii. Kolejnym błędem jest kolor tekstu, mogłaś dopasować swoje pytania lub odpowiedzi Sylwii innym kolorem, aby urozmaicić wygląd bo na białym tle strasznie się czyta szary tekst. 

Patrząc na twój bonus to już szkoda gadać, sama nazwa wskazuję ,, Wywiad " skoro przeprowadzasz go z daną osobą to bezsensu jest wklejać opinie innych użytkowników (nie wiadomo nawet czy są na sieci). Przechodząc do sedna opinii; Myślę że się starałaś bo to chyba twój pierwszy wywiad, mam nadzieję że poprawisz swoje błędy, i z każdym kolejnym wywiadem będziesz się bardziej kształcić. Oczywiście  łapka w górę się należy za odwaloną robotę, bo wiem że czasami jest ciężko napisać wywiad i brak dobrej opinii czytelników już tak nie motywuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interpunkcja jest  troszki błędów 5/10 :)  Ortografia 8/10.

Estetyka no słabo:

- Pisałaś pytanie, odpowiedz, spacja. W  krótkich pytaniach było pytanie, odpowiedz, pytanie, odpowiedz, spacja...) 

 

 

Ps. Daj trochę większą czcionkę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.