Skocz do zawartości
ZMIANA PAYPALA SIECI! PROSZE NIE ROBIC NA STAREGO WPŁAT. ×

[P&O] Odpowiedzi Różyk


Różyk

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że to moje P&O to postanowiłem, że dodam odpowiedzi dzisiaj, bo nie ma sensu zmuszać ludzi do ich zadawania. Każdy kto chciał jakieś zadać już to zrobił, a pozostałe dni w tym tygodniu zapewne sprawią, że nie będzie mi się chciało pisać odpowiedzi w sobotę po pracy.

@Creating.
[P]  Sądzisz,  że  czituje  czy  jednak  gram  dobrze?
[O]Nie wiem jak grasz ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że taki niedzielny gracz łasiłby się na czity zabijając sobie tym samym przyjemność z gry. Nie będę udawał świętego, bo ta jedna akcja też skłaniała mnie ku temu, że możesz być jednak zły ale zdaje się w tej sprawie na Hanq'a, bo tak generalnie to raczej mało się znam na obecnych wspomagaczach.
[P]  Co o  mnie  sądzisz,  jestem tutaj  od  zawsze  wiec napisz kilka zdań.
[O]Mógłbym napisać ale w sumie nie różniłoby się to niczym od tego co napisałem o Tobie w "DJ?", więc musisz się troszkę wysilić i wyłapiesz moje odpowiedzi!
[P] Wstawisz swoje zdjęcie?
[O]Jest już jedno, w zupełności wystarczy
[P]   twoje hobby to?
[O]Udzielałem już odpowiedzi na to pytanie w wywiadzie, na pierwszym miejscu jest Legia, a potem wirtualny świat.
[P]  Dlaczego  taki a nie  inny  Nick?
[O]Koledzy w szkole tak na mnie mówili(wzięło się to od nazwiska) i tak mi to przypasowało, że przeniosłem to do CSa, a potem do innych gier multiplayerowych

[P] Ucieszyłeś się, gdy dowiedziałeś się, że Agaczi Ci zaufała i dała J@?
[O]To zaufanie oczywiście nie wzięło się z sufitu ale tak jak powtarzałem Agacie tak i napisze teraz, bardziej obawiałem się tego jak pozostali użytkownicy zareagują na taki awans z szarego na żółty.
@Bunny
[P] Gdyby nie Legia to co?
[O]Gdybym musiał to zmienić teraz to już nic by mnie aż w takim stopniu nie pochłąnęło jak Legia ale uczciwie przyznam, że nie zaczynałem swojej przygody jako kibic Legii, a... Wisły Kraków. Zwycięstwa z Schalke czy Parmą to była inna bajka dla dzieciaków i pewnie gdyby nie pierwszy mecz na Łazienkowskiej to mimo tych dziwnych roszad kibicowskich w Wiśle ja dalej bym im kibicował.
[P] Byłeś na jakimś meczu Legii za granicą?
[O]Nie zdarzyło się niestety. Mam na koncie wyjazdy do Krakowa i Poznania ale to zupełnie inne koszty.
[P] Szczerze co o mnie sądzisz ;)
[O]Pozytywny gostek z dużym dystansem do siebie i otoczenia ale pewnie gdyby trzeba było zachować się dojrzale to nie miałbyś z tym większego problemu. Taki pozytywny duszek forumki ale masz minusika za modka! 
[P] Lubisz popcorn?
[O]Lubię ale byłby lepszy gdyby nie te łuski(?) które czesami przyklejają się do zębów
[P] Czy uważasz, że w żółtym Ci nie jest do twarzy? :D
[O]Generalnie wolałbym taki czerwono-biało-zielony nick z dodatkowym obrazkiem obok(coś jak VIP albo grafik tylko tematyka inna)
[P]] Gdzie pracujesz?
[O]W Archiwum z dokumentami
[P] Nie uważasz, że Łukasz to zajebiste imię?
[O]Najlepsiejsze :D
[P] Rozmiar buta?
T[o zależy od firmy butów czasami to jest 45, a innym razem 46 
[P] Wrzucisz jakąś spoko nutkę Panie Tenorku?

[P] Jaka była/jest twoja ulubiona bajka z dzieciństwa?
[O] Z dzieciństwa to pokemony. Tylko polsat gnioty puszczali te odcinki losowo i czasami zamiast kolejnego puszczali od początku.
[P] Co myślisz nt. przyszłości naszej sieci?
[O] Póki na sieci będą ludki to nic złego się z nią nie stanie ;) Sieć to nie tylko serwery!
[P] Chciałbyś kogoś pozdrowić?
[O]Wszystkich którzy zadali tutaj pytania, bo chcieli, a nie uznali, że fajnie będzie ukryć w nich sytuacyjny podtekst, a w dalszej kolejności każdego kto postanowi tutaj zajrzeć i przeczytać!
@h0mbre
[P] Ile masz lat ?
[O]Jeszcze 24 :D !
[P] Jakiego gatunku muzyki słuchasz ?
[O]Słucham muzyki, a nie gatunku, więc w każdym pewnie trafi się coś co wpadnie mi w ucho.
[P] Grasz w piłkę nożną ?
[O]Teraz już rzadko. Za dużo czasu spędzam w pracy, więc na weekendzie o ile mam wolny staram się podładować baterię na kolejny tydzień pracy.
[P] Dlaczego Legia?
[O]2011 Legia gra mecz ze Spartakiem, a na ochronie stoi mój kolega. Potem rzucił propozycje żeby pójść na następny mecz, bo atmosfera na stadionie jest super. Po tym meczu zrozumiałem, że stadion przy Łazienkowskiej i Żyleta to miejsce którego nie zamienie na nic w świecie.
[P] Jak oceniasz na ten moment mecze Legi w Lidze Mistrzów ?
[O]Niestety nie mogę ich ocenić, bo miałem okazje obejrzeć tylko jeden, ten przegrany 0-6. Pozostałych ze względu na prace nie było mi dane zobaczyć.(Pisze się Legii, a nie Legi. Mógłbym poprawić ale lepiej poprawić i poinformać żebyś nie robił błedu w przyszłości)
[P] Ulubiony  piłkarz ?
[O]Ronaldinho. Wielka szkoda, że trafił do Barcelony tak późno. Jego finezja przewyższała umiejętności Messiego i Ronaldo.
[P] Ulubiona potrawa ?
[O]Pisałem już o tym kiedyś podczas udzielania wywiadu. Kotlet mielony, ziemniaki i marchewka z groszkiem.
[P] kebab czy pizza?
[O]Gdybym chciał się najeść to kebab, na luźny wieczór pizza.
@Malinaa.ᶫᵒᵛᵉᵧₒᵤ
[P] Czemu jesteś taki, a nie inny?
[O]Na świecie muszą być i tacy i inni żeby można było odróżnić, bo jakby wszyscy byli tacy sami to byłoby nudno.
[P] Ulubiona piosenka?
[O]Sen o Warszawie na stadionie Legii ale tak poza tym to chyba nie mam. Zwykle jak jakaś piosenka mi się spodoba to katuje ją do bólu i szukam następnej.
[P] Można z Tobą długo wytrzymać?
[O]Ja wytrzymuje, więc chyba można. Po dokładniejszą odpowiedź trzeba by się wybrać do moich znajomych.
[P]Ile masz w bicku?
[O]Ze 34 może 35
[P] Jeździsz jeszcze na rowerku?
[O]Na stacjonarnym tak na takim zwykłym tylko jak pogoda dopisuje czyli wiosna/lato/początek jesieni(jak pozwoli)
[P] Kochasz zwierzęta?
[O]Tak! Szkoda, że bez wzajemności :<
[P] Najbliższa dla Ciebie osoba z forum, to?
[O]Myślę, że ta osoba świetnie sobie zdaję sprawę z takiego obrotu sytuacji i niech tak pozostanie, bo raczej inni nie potrzebują tej informacji.
[P] Podaj swoją ulubioną emotke na forum.
[O] :gun:
@Pyskata.
[P] Co uważasz na mój temat?
[O]Barwna postać z tymi kolorowymi jak i szarymi odcieniami. Fajnie, że nie dałaś się tej fali nacisków i jesteś dalej z nami.
[P] Twój  ulubiony owoc to?
[O]Mandarynka tylko w okolicach świąt się je konsumuje dlatego smakują dużo lepiej.
[P] Jakie masz relacje z naszą Agatka?
[O]Uważam, że najlpiej będzie jak to co jest między mną i Agatą zostanie dalej między mną i Agatą :)
[P] Zmienilbys moda 4fun na coś innego?
[O]Nie
[P] Twój ulubiony kolor to, dlaczego akurat ten?
[O]Błękit, lubię patrzyć się w niebo w słoneczny, bezchmurny dzień.


Nominuję @AngusBcn

  • Lubię to! 6

uANLo7e.gif                               3f6ec08cf020a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.